תעלומה: ארון קבורה נמצא בסמוך לבית העלמין בכפר יונה

5
69

שתי ילדות ששיחקו בשדה בסמוך לבית העלמין גילו את ארון הקבורה שנדף ממנו ריח רע וזבובים חגו בסביבתו; בחברה קדישא לא יודעים במה מדובר.

שתי ילדות המתגוררות בכפר יונה ניצלו את מזג האוויר הנאה בשבת ויצאו לטייל בשדה בסמוך לבית העלמין של היישוב.

מרחוק הבחינו הילדות במבנה עץ זרוק בשדה. כשהתקרבו הבחינו, שמדובר בארון קבורה. הארון היה פתוח, נדף ממנו ריח רע וזבובים רבים חגו בסביבתו. מסביב לארון הקבורה נמתח סרט אדום לבן, בדומה לסרטים הנמתחים על ידי המשטרה.

הבנות שצילמו את ארון הקבורה מיהרו לדווח להוריהן על כך. חברת מועצת כפר יונה, עו”ד מיטל טולדנו, ניסתה לברר מהיכן הגיע ארון הקבורה. אולם, לדבריה, בחברה קדישא לא ידעו במה מדובר.

עו”ד טולדנו סיפרה, כי מדובר בתעלומה, שכן אף אחת מהרשויות לא ידעה להסביר מי תחם את הארון בסרט ומהיכן הגיע הארון. מהמשטרה נמסר לנתניה און ליין – ksn, כי אין חשד לפלילים.

ממשרד הדתות נמסר בתגובה לשאלות העיתון, כי “מבדיקה שערכנו עולה כי מדובר על אמבולנס פרטי שהשליך כנראה ארון קבורה ישן. האחריות על פעילות אמבולנסים פרטיים תחת משרד הבריאות ולא תחת אחריות משרדנו”. את תגובת משרד הבריאות לא ניתן היה להשיג עד למועד פרסום הכתבה.

5 תגובות

  1. הלו הלו מה זה הדבר הזה???
    אבא של בעלי הוא הקברן של כפר יונה וכל מה שכתוב הכתבה זה לא נכון. פשוט תקשורת שקרנית!!!! לא מבררים לפני שכותבים על אף שקיבלתם תשובה מהקברן שמתחזק את בית העלמין.
    אני הייתי נוכחת כששאלו את חמי לפשר הדבר של הארון הזרוק….
    זה עולה מצרפת שהעלו את עצמותיו להקבר בארץ והשליכו את ארונו בצד. חמי ביקש כמה וכמה פעמים להזיז את זה על מנת לא ליצור בעיות. זהו זה כל הסיפור. לא להכנס לפאניקה הכל בסדר. האיש נקבר כדת וכדין.

  2. תיתוש לא אנחנו פנינו לקברן, כעיתונות אנחנו פונים לדוברים הרשמיים וזו התשובה שקיבלנו ממשרד הדתות לאחר שהם עשו בדיקה. אנחנו שמחים שהאיש נקבר כדת וכדין ונשמח אם תעדכני אותנו כשהארון ילקח מהשדה.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן