רשמי: מכבי נתניה ירדה לליגה הלאומית

0
98

מכבי נתניה התארחה במוצאי שבת באצטדיון הביתי של קריית שמונה במשחק חורץ גורלות שבסופו כאמור ירדה מכבי נתניה לליגה הלאומית. חניכיו של קורצקי שהספיק להתפטר בתחילת השבוע היו פיבורטים לניצחון לאורך כל המשחק, שלטו בכדור והגיעו ללא מעט מצבים. אך גם הפעם כמו בכל המשחקים העונה ביש המזל ליווה את הקבוצה המקומית כשהשיא היה הפנדל שהחמיץ איציק כהן בדקה 49.
המשחק התחיל בלחץ טוב שהפעילה קריית שמונה על החניכים הצהובים והזדמנות ראשונה של המארחת כבר בדקה ה-3 מרגלו של ברונו קוניה. דין גל היה במקום והדף. ברונו רשם החמצה נוספת שתי דקות אחר כך, בדקה ה-5 כאשר החמיץ מחמישה מטר.רק בדקה ה-34 הגיעה ההזדמנות הראשונה האמיתית של מכבי נתניה במשחק כאשר בנבנישתי ניסה לבעוט כדור שקלט השוער.
המחצית הראשונה הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות שלרגע שכחו שהן נלחמות על מקומן בליגת העל בעונה הבאה, אך המחצית השניה נפתחה עם הפנמת המצב והגעה להרבה יותר מצבים. בדקה 47 אקסנטה הוכשל על ידי קאסיו והשופט מצביע על הנקודה הלבנה, כדור חופשי מ11 מטרים לזכותה של נתניה.
איציק כהן בועט פנדל חלש היישר לידיו של השוער, חוסר מזל כבר אמרנו?
בדקה ה-66 הגיעה סוף סוף הגול הראשון במשחק, לזכותה של קריית שמונה, אור אוסטוינד כובש ומקרב את נתניה עוד יותר לליגה הלאומית. נתניה לא הצליחה להתעשת ועל אף הניסיונות החוזרים וההחמצות הכואבות, היא לא מצליחה להכניע את קריית שמונה שבתוספת הזמן עומר צלישר, אקס מכבי נתניה בועט כדור עמוק לתוך הרשת של דין גל וכובע את תוצאת המשחק 2:0 לקריית שמונה. מכבי נתניה באופן רשמי ירדה לליגה הלאומית אחרי עונת בלהות אותה אף אחד לא ירצה לזכור.