חבר המועצה רפי ימין הודיע: פורש מהמועצה

1
581
חבר המועצה רפי ימין - נתניה נתניה און ליין
רפי ימין. צילום ארכיון מלכה ניהום

"יום עצוב לפוליטיקה המקומית בעיר נתניה", כך כתבו רבים מיד עם הודעתו של חבר המועצה, רפי ימין, על פרישתו ממועצת העיר – הודעה שהפתיעה רבים – הודעה שאותה מסר זמן קצר לאחר בחירתו של המנצח בקדם אליפות העולם בגלישת גלים – תחרות בינלאומית שימין היה מהיוזמים ומהדוחפים להבאתה לארץ בכלל ולנתניה בפרט.

רפי (רפאל) ימין נבחר למועצת העיר באוקטובר 2013, ברשימת "נתניה אחת" בראשותה של ראש העירייה מרים פיירברג-איכר. במסגרת תפקידיו כנבחר ציבור שימש כמחזיק תיק הצעירים, כמחזיק תיק מרכז העיר. כאחת הדמויות הדומיננטיות יותר, על אף שהשתייך לסיעה השולטת, לא הסתיר את דעותיו ואף נלחם עליהם, בין השאר, הפיכת חוף קונטיקי לחוף הגולשים, דרישה לטיפול בהזרמת מי הגשמים לחוף ועוד. כחבר מועצה דומיננטי הרבה חבר המועצה רפי ימין לדווח על פעילותו הציבורית כמעט ברמה יומית ברשתות החברתיות – תוך שמירה על קשר ישיר עם ציבור בוחריו.

חבר מועצת העיר נתניה רפי ימין והסאפ - חוף סירונית
רפי ימין והסאפ – חוף סירונית, נתניה

בתיק הצעירים הוביל חבר המועצה רפי ימין למהפכה חשיבתית ויצירתית, עם פתיחת הגג, העברת נושא הטיפול בצעירים מהעמותה לחינוך בלתי פורמאלי למינהל החינוך, בקיום מסיבות רחוב המוניות, וכן הבאת פסטיבל הבירה לנתניה וקדם אליפות העולם בגלישת גלים, תחרות בינלאומית יחידה מסוגה המתקיימת בארץ זו השנה הרביעית ברציפות.

חבר המועצה רפי ימין בהודעה הרשמית:

בהודעה שפרסם בדף הפייסבוק שלו כתב חבר המועצה ימין: "בשנים האחרונות קידמתי, פעלתי ועשיתי, למען העיר נתניה בהתנדבות מלאה ובאהבה רבה כחבר מועצה ואני גאה בדרך הענפה שעשיתי. לאחר מעל לחמש שנים כחבר מועצת העיר ועשייה רבה שאני יכול להיות גאה בה, פעלתי בתחום הצעירים, הנוער, החופים, במרכז העיר ובמגוון תחומים נוספים לאחר חשיבה רבה אני מודיע על פרישתי ממועצת העיר. תודה ענקית לחברי לסיעת נתניה אחת ולמועצת העיר בשתי הקדנציות. תודה לראש העיר מרים פיירברג איכר על הגיבוי, התמיכה והאמונה לאורך כל הדרך מבחינתי זהו כבוד גדול שהייתי לצידך.  תודה רבה למשפחתי ואשתי היקרה שפרגנה מכל הלב לאורך הדרך. בשלב הזה זה הזמן לחזור להיות בעל, אבא, להתפרנס, לגלוש וליהנות קצת מהשקט".

עוד חדשות נתניה ונושאים העשויים לעניין אתכם:

תביעה במיליונים: התאום הרעיב את אחיו בבטן האם

מתכון לעריסה – נתניה מבשלת מאכלי עדות

בירכת חנון תהפוך למתחם מסעדות וגלריות

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן