פורים: כל מוקדי קריאת מגילה ללא הפסקה

0
58
מגילה ללא הפסקה קריאת מגילה בנתניה
מגילה ללא הפסקה. צילומים באדיבות חב"ד נתניה

 

תחת הכותרת: ‘מגילה ללא הפסקה’, מציעים בתי חב”ד הפרוסים בכל רחבי העיר, 23 מוקדים שונים לקריאת המגילה, במגוון שעות לאורך ליל פורים י”ג אדר (20.03) וביום פורים י”ד באדר (21.03). בתוך אלה, יתקיימו קריאות מגילה מותאמות לדוברי השפות רוסית, צרפתית ואיטלקית.

בנוסף, כך נמסר, יערכו בתי-חב”ד בכל רחבי העיר מופעים ססגוניים וחגיגיים לתושבים בשכונות, עם הפעלות ותכניות מיוחדות להורים ולילדים.

במקביל, ערוכים עשרות מתנדבים של בית חב”ד נתניה, לחלק ברחבי העיר אלפי משלוחי מנות לרגל חג הפורים. בין היתר יחולקו משלוחי המנות לחיילי צה”ל, בתחנות המשטרה, במרכזים הרפואיים ובבתי הסוהר, והנוכחים יזוכו בקריאת מגילת אסתר ובאפשרות לקיים את מצוות משלוח-מנות.

לכל אלה יתלוו, כמובן, גם כמויות אדירות של שמחת חג במיטבה. כמסורת השנים הקודמות, בכל בתי הרפואה ובתי האבות, כמו גם בתאי המעצר תהיה ניכרת השמחה על פניהם של המשתתפים שנבצר מהם לחגוג את חג הפורים כבכל שנה.

בימים שלפני פורים, עסקו מתנדבים רבים בהכנתם של המארזים לקראת חלוקה.  “הרבי מלובביץ’ לימד אותנו, ששמחת פורים האישית שלנו לא יכולה להיות שלמה, כל זמן שיש יהודים שאין להם את היכולת לחגוג את פורים מסיבות כאלו ואחרות”, הסביר הרב מנחם ולפא מנהל בית חב”ד המרכזי ויו”ר המוסדות: “לכן, במהלך חג הפורים נבוא במגע עם כמה שיותר יהודים הזקוקים לנו, כמו קשישים, נפגעי טרור, וציבור המאושפזים במרכזים הרפואיים”.

אוהלי המגילה של חב"ד נתניה - כל הכתובות
אוהלי המגילה של חב”ד נתניה – כל הכתובות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן