דלג על המודעה

קו ניקוז קרס ופתיחת חניוני רכבת ספיר מתעכבת

רק בעוד כחצי שנה, במקרה הטוב, יפתחו חניוני תחנת רכבת ספיר; הסיבה לעיכוב ככל הנראה קריסת קו ניקוז ועבודות שיפוץ עקב כך; עיריית נתניה - החלפת הניקוז - חלק מהפרויקט

קו ניקוז קרס ופתיחת חניוני רכבת ספיר מתעכבת

תחנת רכבת ספיר. צילום חזי ויסוקי

בחודש נובמבר האחרון נפתחה תחנת הרכבת ספיר בנתניה. תחנת הרכבת המשמשת את באי דרום נתניה ואזור התעשיה פולג, נפתחה חרף התנגדות עיריית נתניה, זאת לאחר שבעיריית טענו, כי חניוני הרכבת אינם שמישים עדיין וכי יש לסיים את הכשרתם טרם פתיחת התחנה.

בעיריית נתניה טענו, כי למרות התנגדותם הורה משרד התחבורה להקדים את פתיחת התחנה. תחנת הרכבת נפתחה וקווי תחבורה ציבורית תוגברו אליה. השבוע נודע למערכת נתניה און ליין, כי פתיחת החניונים שוב מתעכבת, הפעם בעקבות קריסת קו ניקוז, דבר שיעלה כסף וזמן רב.

חזי ויסוקי, פעיל חברתי, היפנה שאלות קשות לעיריית נתניה. בין השאר שאל כיצד קורס קו ניקוז שעלות תיקונו תגיע לכשישה מיליון שקלים. לדבריו, אם זה היה קורה בחברת הייטק, מישהו היה הולך הביתה.

מעיריית נתניה נמסר בתגובה, כי “אכן בעת פתיחת התחנה על ידי משרד התחבורה, לא איפשרה המשטרה לפתוח את החניון לרכב פרטי מטעמי בטיחות והדבר התאפשר רק לאחר הקמת הרמזורים ברחוב יד חרוצים. בימים אלו יוצאת העירייה לביצוע פרויקט נרחב שיכלול את שדרוגו של רחוב יד חרוצים לרבות קו ניקוז חדש, עבודות תאורה, מדרכות וכן רמזורים. יצוין כי קו הניקוז הקיים הינו כבן 30 שנה, כאשר החלפתו הינה חלק מתקציב הפרויקט. במסגרת העבודות – מתוכנן לקום גם מגרש חניה בצידו הדרומי של הרחוב ויוקם מסוף קצה לתחבורה ציבורית, צפונית לחניון הדרומי. עם סיום העבודות, שיארכו כחצי שנה – ניתן יהיה להגיע בכלי רכב פרטיים למתחם התחנה”.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים