פרשת חקירת הסייבר סקס: עד כה אותרו כ-120 קטינות

2
43

מעצרו של י.ג, החשוד כי שוחח ברשת עם מאות קטינות, ניסה ואף הצליח לשכנען לבצע בעצמן מעשים מיניים, הוארך בפעם החמישית.

בצעד יוצא דופן נענה בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של י.ג. בפעם החמישית ברציפות – הפעם עד ליום שני הקרוב. בהארכת המעצר הבאה תאלץ המשטרה לקבל אישור מיוחד מהיועץ המשפטי לממשלה כדי להאריך את מעצר החשוד או להגיש כתב אישום.

בתחילת חודש מרץ נעצר י.ג., תושב נתניה, בחשד ששוחח עם מספר קטינות ברשת האינטרנט, תוך שימוש בזהויות בדויות. על פי החשד הציג את עצמו כקטינה או קטין ושכנע את הקטינות לבצע בעצמן מעשים מיניים קשים בעלי אופי מאזוכיסטי. החשוד נהג לתעד את הקטינות ללא ידיעתן. כמו כן עולה החשד, כי החשוד שכנע את הקטינות להחדיר לאיברי מינן חפצים שונים.

בחלק מהמקרים הציע תשלום כספי עבור הסרטים ואף ניסה ליצור מפגש עם אחת הקטינות. באמצעות החרמת מחשבו של החשוד, התברר לחוקרים כי החשוד היה בקשר זה או אחר עם כ-120 קטינות. עד כה נחקרו 25 מהן על-ידי חוקרות ילדים. בשל אופי החקירה המיוחד כבר עתה ברור למשטרה כי בפרק הזמן שנותר לא ניתן יהיה לחקור את כל הקטינות. החקירה עצמה, כך נמסר לנתניה און ליין – ksn, נחשבת כבעלת אופי רגיש במיוחד שכן "גם הקטינות וגם הוריהם כלל לא ידעו שהן נפלו קורבן. הילדות לא ידעו כיוון שחלקן שיתף פעולה בתמימות, וחלקן נכנעו לפרובוקציות ולאיומים".

פרקליטו של החשוד, עו"ד אבי כהן, מחה על התנהלות המשטרה וציין במהלך הדיון כי חובה לבצע איזון: "הם יכולים להגיש מחר כתב אישום ולעבות אותו במקרה הצורך", טען. בית המשפט הסכים עם דברי הפרקליט, אישר באופן חלקי את בקשת המשטרה להארכת מעצר והציב תנאי: או אישור מיוחד מהיועץ המשפטי לממשלה או כתב אישום. החשוד, בשלב זה, אינו משתף פעולה עם חוקריו.

2 תגובות

  1. מפחיד שזה קורה ומפחיד עוד יותר שלהורים אין מושג ואפילו לא קצה חוט על הרגלי הגלישה של ילדיהם בנייד ובמחשב

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן