דלג על המודעה

פרשה 255: מעצרו של צפריר פיירברג הוארך בשנית – בהסכמת הצדדים

בהסכמת הצדדים: מעצרו של עורך הדין צפריר פיירברג, בנה של ראש עיריית נתניה, הוארך ביומיים; מעצרם של עורך הדין גוגיק והאדריכל גבי טטרו הוארך בשלושה ימים; הקבלן אברהם תשובה נשלח למעצר בית

פרשה 255: מעצרו של צפריר פיירברג הוארך בשנית – בהסכמת הצדדים

עיריית נתניה. צילום נתניה און ליין

בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של עו”ד צפריר פיירברג, בנה של ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג איכר, עד ליום שלישי הקרוב. מעצרם של עו”ד אברהם גוגיק והאדריכל גבי טטרו הוארך עד ליום רביעי השבוע ואילו הקבלן אברהם תשובה שוחרר למעצר בית. הארכות המעצר וכן שחרורו של תשובה היו בהסכמת הצדדים.

ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, תובא אף היא להארכת מעצרה, במהלך היום. למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי המשטרה תבקש להאריך את מעצרה בשמונה ימים.

בתוך כך במהלך סוף השבוע נפוצו שמועות ברשתות החברתיות, אשר סיפרו, כי פיירברג-איכר פונתה במצב קשה, אך יציב, לבית חולים לאחר שכלל הנראה שתתה בקבוק אקונומיקה. מהשב”ס הזימו את השמועות ומסרו, כי לא היו דברים מעולם.

עוד נודע לנתניה און ליין, כי צפויים מעצרים נוספים וכן נחקרים נוספים בפרשה שחשפה המשטרה ביום שני שעבר – יחידה להב 433 בשיתוף רשות ההון ורשויות המס פרשה שעיקרה עבירות, לכאורה, של מתן שוחד, טובות הנאה ומרמה בתחום הנדל”ן בעיר נתניה. על-פי החשד חברו גורמים שונים, בהם קבלנים, יזמים, עורכי דין, עסקנים וכן בכירים בעיריית נתניה, לקדם פרויקטים שונים שלא כדין ותוך ניצול קשריהם ומעמדם.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים