דלג על המודעה

פרץ לרכבם של כלה וחתן ונדון לעבודות שירות

עבודות שירות בלבד לגבר, שפרץ לרכבם של חתן וכלה; גנב מזומנים, תכשיטים וכרטיסי אשראי; עו"ד גל שרטוב - ההליך השיקומי גבר על הצורך להעניש

פרץ לרכבם של כלה וחתן ונדון לעבודות שירות

מייצג. עו"ד גל שר-טוב

תושב האזור (32) נדון לארבעה חודשי עבודות שירות לאחר שפרץ לרכבם של כלה וחתן, בחניון של מרכז הקונגרסים בחיפה. מכתב האישום עולה, כי הנאשם פרץ לרכב וגנב תיק שהכיל ארנק, כרטיסי אשראי, 300 שקלים במזומן, שני משקפי שמש, עגילי זהב, דרכון ומפתחות לרכב.

הנאשם הצליח למשוך כספים מכספומטים בסכום של 4,000 שקלים, באמצעות כרטיסי האשראי הגנובים. עם לכידתו ולאחר שהודה בעבירות המיוחסות לו, דרשה התביעה לשלוח את הנאשם למאסר בפועל.

פרקליט של הנאשם, עוד גל שרטוב, הצליח לשכנע את בית המשפט כי העבירות בוצעו על רקע התמכרותו של הנאשם לסמים, וכי מאז נגמל לאחר תקופה ארוכה של שיקום. בית המשפט קיבל את עמדתו של עוד שרטוב וגזר על הנאשם ארבעה חודשי עבודות שירות, מאסר על תנאי למשך שישה חודשים והתחייבות בערבות עצמית.

עו”ד שרטוב מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי “לשמחתי, הצלחתי לשכנע את בית המשפט, כי העבירות בוצעו על רקע התמכרותו של הנאשם לסמים קשים, מהם נגמל לאחר שעבר תקופה ארוכה של שיקום. בית המשפט קיבל את עמדתי לפיה האינטרס הציבורי לשימור המצב לאחר ההליך השיקומי גובר במקרה זה על הצורך להרתיע ולהעניש אותו בחומרה על מעשיו ולשלוח אותו לכלא”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. כל הכבוד לסנגור!!!
    עדיף לגמול נרקומן מסמים קשים ולתת לו עונש קל, יחסית, כבונוס על השיקום שעשה וע״מ שלא יתדרדר שוב לשימוש בסמים קשים וכך לחסוך לציבור התפרצויות רבות לרכבים ולבתים.

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים