על סקס, ועד הבית והעיר הגדולה

0
51

נציגי ועד בית במרכז העיר הגישו התראה בפני תביעה לזוג שכנים, שלטענת ועד הבית נוהג לקיים יחסי מין קולניים במיוחד, “המהווים הטרדה ומטרד בכל לילה, מספר פעמים בלילה – בעיקר כשחלון חדר השינה שלהם פתוח”. בני הזוג, מצידם, טוענים לחדירה לפרטיות ומאיימים בתביעת נגד וטוענים להטרדות חוזרות ונשנות מצד שכנים בבניין, אשר “דופקים ומצלצלים לנו באינטרקום בשעות לא שעות”.

עיקר הסיפור לפני כחצי שנה, עת הגיע לבניין בו מרבית הדיירים הורים לילדים קטנים, זוג צעיר. “אין לנו, כמובן, התנגדות לחיי מין בריאים”, ציינה יו”ר ועד הבית לנתניה און ליין-ksn והוסיפה בבדיחה: “הלוואי שבעלי היה מתעניין בי כמו פעם, אך לכל תעלול יש גבול. הם נוהגים לקיים יחסי מין, המלווים בצעקות ובאנחות בקולי קולות, בשעות שילדים ערים או בשעות הקטנות, דווקא כשהחלונות של הדירה שלהם פתוחים. הם אפילו לא טורחים לכסות עם וילון, כך שהשכנים מהבניין הסמוך זוכים להצגה חינם”. לשאלת העיתון אם לא מדובר, מעבר לחדירה לפרטיות, גם בתביעה בעלת אופי קנטרני, ענתה: “פנינו מספר פעמים, ביקשנו והתחננו, אבל הם בשלהם”.

מנגד טוענים בני הזוג, כי מדובר בהתנכלות מכוונת להם. “מדובר בהגזמה פראית הגובלת בלשון הרע”, ציינה הצעירה: “אם יצא, פעם או פעמיים לקיים יחסי מין שהחלון לא היה סגור במלואו, זה עדיין לא מה שהשכנים המתוסכלים האלה טוענים. אנחנו לא איראן”.