דלג על המודעה

עליה דרמטית בלינות תיירים בנתניה

התיירים בוחרים נתניה; מנתוני התאחדות המלונות בישראל עולה, כי חלה עליה של 41% במספר הלינות בנתניה בחודש מאי לעומת חודש מאי בשנה שעברה

עליה דרמטית בלינות תיירים בנתניה

קו החוף נתניה. צילום רן אליהו

מנתוני התאחדות המלונות בישראל עולה, כי בין החודשים ינואר עד מאי 2018 חלה עליה משמעותית בלינות התיירים בעיר נתניה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

מהנתונים עולה, כי עליה של 30% נרשמה בתיירות הפנים (לינות ישראלים) בבתי המלון בנתניה, לעומת התקופה המקבילה בשנת 2017 ובסה”כ עליה של 21% במספר הלינות בבתי המלון לעומת השנה הקודמת (תיירות פנים ותיירות חוץ). מנתוני חודש מאי עולה כי עלה עליה של 41% בתיירות הפנים לעומת הממוצע הארצי-שם נרשמה עליה של 1%.

מעיריית נתניה נמסר, כי העלייה במספר הלינות הינה משמעותית במיוחד לאור הממוצע הארצי שפורסם ע”י התאחדות בתי המלון. מנתונים אלה עולה, כי הממוצע הארצי עמד על עליה של 8% בלינות סה”כ התיירים (תיירות פנים וחוץ), עלה הממוצע בנתניה ב-21%. כמו כן, מנתוני חודש מאי עולה כי חלה עליה של 19% בסה”כ הלינות בנתניה כאשר הממוצע הארצי עומד על עליה של 8%.

מנכ”לית האגודה לעידוד התיירות נתניה, אולגה לוריה, מסרה: “אנו שמחים על נתוני התאחדות בתי המלון המצביעים על כך שהתיירים, הן מחו”ל והן תיירים מישראל, בוחרים בנתניה כיעד מועדף לחופשה. את נתונים אלה אנו מייחסים להשקעה העירונית הענפה בעיר נתניה, באטרקציות, במוקדי הבילוי והתיירות בהם משקיעה העירייה משאבים רבים. כל אלה מובילים לכך שמלונות יוקרה ורשתות מובילות בוחרות בנתניה – הריביירה של ישראל”.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים