סילבסטר ואופנה – כל הנוצץ הרי זה משובח!

1
186
סילבסטר אופנה נתניה
סילבסטר 2017

 

יש שיגידו שמדובר באירוע המוערך יתר על המידה, אבל… ערב השנה האזרחית החדשה, סילבסטר בשמו השני, הוא סוג של בילוי. ובילוי זה בילוי ואם ההופעה שלך תהיה מושלמת, זה רק יכול להוסיף להנאה.

בין אם תכננת לצאת למסיבה, למסעדה או הוזמנת לבית של חברים, סילבסטר בשל סגנונו הייחודי, הוא ערב בו ניתן ליהנות מהזדמנות להמם את כולם וללבוש את ההופעה המוצלחת ביותר שלך. זה הזמן להוציא מהארון את כל התכשיטים והבגדים הנוצצים והבוהקים שפחדת ללבוש כל השנה – שמא זה "יותר מדי" ולשלבם בהופעה שתרכז סביבך את כל אורות הזרקורים.

חנויות ורשתות האופנה כולן מכוונות לארבעה סוגי בדים שיתאימו לערב השנה החדשה: קטיפה, בדים מנצנצים, בדים שקופים ועורות (דמוי עור עדיף אם תשאלו אותי). מדובר בבדים בעלי מראה יוקרתי וגרנדיוזי המתאימים לערב כזה.

בגזרת הצבעים, כמצופה, הצבעים שיככבו הם שחור, אפור עכבר, כסף וזהב. אין מקום לצבעים בהירים: זהו ערב דרמטי וכך גם צריכה להיות ההופעה שלך.

על השאלה איך אני אבלוט באאוטפיט כזה, כשבוודאי כולן תלבשנה את הבדים הללו? אז אני מחזירה אתכן לטור שלי שעסק בסטייל אישי: נצלי את הטרנד ושלבי אותו בהתאם לסגנון הלבוש ולאמירה האישית שלך. למי שרוצה להתרענן בכללים, אני מצרפת בסוף הטור הזה קישור לטור המדובר.

שמלת קטיפה עם נגיעה אישית שלך באמצעות אבזר אופנתי שיצורף, חצאית עור עם חולצת קרופ מבד שקוף, או אפילו גי'נס שחור עם חולצת פפלום מנצנצת – הכל טוב כל עוד מילת המפתח היא שילוב. את השילוב אני משאירה לך, ואכן, יש כאלה הנוהגות לשלב בין שניים, שלושה או אפילו כל ארבעת הבדים המובילים – אבל מה שחשוב שתיהני מההופעה שלך ובעיקר תרגישי שזו האמירה האישית שלך. כן, לאמירה אישית משמעות רבה מאוד לא רק בקניית בגדים, אלא גם בבחירתם ובהתאמתם לאופי האישי שלך ולאמירה שחשוב לך להעביר. ובינינו, לכל אחת יש אמירה – אז הגיעה העת שתבליטי אותה…

למאמרים נוספים של הסטייליסטית מיטל גפן:

זמן מגף – המגמות הבולטות לחורף 2017

אז מה הסטייל שלך? סגנון לבוש על קצה המזלג

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן