סחיטה אסורה

0
42

כתב אישום: הכיר נשים בפייסבוק, שכנע לשלוח אליו תמונות עירום ואז סחט אותן כספית ומינית.

 

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו השבוע נגד שמעון פינטו, תושב האזור (24), בגין גרימת מעשה סדום, גרימת אינוס, סחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות, התחזות, קבלת דבר במרמה וניסיון להשמדת ראיות.

משישה אישומים שהוגשו נגדו עולה, כי הנאשם יצר קשר עם חמש צעירות באמצעות הפייסבוק והציג את עצמו בשם אחר. לאחר שרכש את אמונן ביקש מחלקן תמונות עירום שלהן וסחט אותן תוך איומים.

במקרה אחד דרש מהבחורה איתה יצר קשר שתעביר אליו שמות ותמונות עירום של בחורות אחרות, בהן חברותיה ואיים עליה, כי אם לא תעשה כן יעביר עותק של תמונות העירום שלה לאחותה. לאחר שלא נענתה לדרישותיו "העניש" אותה הנאשם ודרש תצלום שלה מחדירה מלפפון לאיבר מינה ותמונת עירום של בחורה אחרת. בהמשך, שלח התמונות לאחותה.

במקרה אחר הציג עצמו הנאשם כנציג אתר סרטי פורנו. בפנייתו לצעירה אחרת הציג תמונתה כשהיא מקיימת יחסים אוראליים עם החבר שלה. במקרה נוסף דרש מאחת הצעירות לשלם לו 1000 שקלים מדי חודש וזאת למשך חמש שנים. הנאשם אף פרסם את תמונתה בדף פייסבוק שהיה, לכאורה, דף סקס שהפעיל.

התובעת, עו"ד יעל שוחט-פינק,  ציינה בבקשה למעצר עד תום ההליכים, כי "חומרת העבירות שביצע המשיב, נסיבות ביצוען, מלמדות כי המשיב לא בחל בשימוש באמצעים שונים בכדי להשיג את מבוקשו ובכלל זה התחזות לאדם אחר ואף סחיטה באיומים של שלוש מבין חמש המתלוננות". מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן