דלג על המודעה

סוף שבוע בנתניה: קטטות ודיווחים על דקירות

במהלך סוף השבוע נקראו שוטרי משטרת נתניה וצוותי מד"א מספר פעמים לאירועי קטטות ומריבות; למרבה המזל האירועים הסתיימו בלא פצועים

למרות הירידה החדה במספר אירועי האלימות ברמה המצטברת מאז תוגבר משמעותית מערך האכיפה העירוני והמשטרתי, נדמה שהחום הכבד ששרר במהלך כל סוף השבוע יחד עם שיעמום החופש הגדול, גרר שורה חריגה בהיקפה של אירועים אלימים. בלילה שבין חמישי לשישי התפתחה קטטה במתחם שלולית החורף. הרקע לקטטה, ככל הנראה, ריב על חניה. לשוטרי משטרת נתניה, שהוזעקו למקום, נמסר, כי במהלך הקטטה נדקר אחד המתקוטטים. שוטרים רבים וצוותי מד”א הגיעו למקום תוך דקות ספורות. במקום בוצעו סריקות לאיתור חשודים ופצועים מהקטטה, אולם לא אותרו נפגעים.

זמן קצר לאחר מכן התקבל במשטרת נתניה דיווח על דקירה, כנראה, משבר בקבוק זכוכית באזור השוק העירוני בנתניה. בדיווח נמסר, כי במקום פצוע קשה, ככל הנראה, כתוצאה מהדקירה. גם הפעם יצאו שוטרים ומתנדבים של מד”א למקום וגם במקרה זה נערכו סריקות לאיתור נפגעים, אולם לא אותרו נפגעים. במשטרת נתניה נפתחו חקירות לשני מקרי הקטטות. לא ידוע בינתיים על מעצרים. בתוך כך נמסר לנתניה און ליין, כי גם בליל שישי התפתחו קטטות במספר מוקדים ידועים, ואולם תגובה מהירה של כוחות השיטור בשיתוף הפיקוח העירוני, מנעו נפגעים בגוף ובנפש.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים