סדום והמורה: מורה חשודה בקיום קשר אינטימי עם תלמיד בן 16

1
119
צילום אילוסטרציה fotolia

בתחילת השבוע הוגשה על ידי הורי תלמיד בן 16, הלומד באחד מבתי הספר באזור השרון, תלונה במשטרה נגד מורה המלמדת בבית ספרו של התלמיד ואשר על-פי החשד קיימה איתו קשר אינטימי.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי הקשר בין המורה לתלמיד נמשך למעלה משנה וכי השניים בילו באינטימיות במקומות שונים,בין השאר, כך על-פי החשד, במסע אליו יצאו תלמידי כיתתו של הנער והמורה.

הפרשה נחשפה לאחר שבבית הספר נפוצו, לאחרונה, שמועות אודות הקשר  בין המורה לתלמיד. בעקבות השמועות זומן התלמיד לשיחה עם הנהלת בית הספר. במהלך השיחה הודה הנער בקשר בינו ובין מורתו. הורי התלמיד זומנו אף הם לבית הספר ולאחר שדווח להם אודות הפרשה, החליטו להתלונן במשטרה.

גורם בכיר מסר לנתניה און ליין, כי הנהלת בית הספר לא דיווחה למשטרה על המקרה והותירה להורים לקבל ההחלטה. החקירה החלה רק לאחר שהורי התלמיד התלוננו במשטרה.

המורה זומנה לחקירה, שבמהלכה – כאמור ועל-פי המשטרה – קשרה את עצמה לכאורה לפרשה, אולם, להגנתה טענה, כי לא קיימה עם התלמיד יחסי מין מלאים. המורה שוחררה בתנאים מגבילים וכן בתנאי הרחקה מהתלמיד. בנוסף הושעתה המורה מבית הספר עד לתום החקירה. עוד נודע, כי פרקליטות המדינה כבר מעורבת במקרה.

מערכת החינוך באזור השרון גועשת בעקבות חשיפת הפרשה. הורי תלמידים וכן חברי ועד ההורים זועמים על-כך שבית הספר לא דיווח מיידית למשטרה על המקרה. לנתניה און ליין – ksn נמסר על ידי חברת ועד ההורים, כי “כשהבנתי שמסתירים מההורים התפוצצתי מכעס. מדוע אנחנו לא יודעים? מדוע המערכת לא שקופה עבור ילדנו? מדוע אנחנו צריכים להמשיך לשלוח את ילדינו בפחד לבית הספר? מדוע אנחנו צריכים לחשוש פעמיים – פעם אחת ממי שפוגע בילדים שלנו ומנצל את תמימותם ופעם שניה מהמערכת שמסתירה מאיתנו במקום לעזור לנו להתמודד”.

מהרשות אשר בתחומה נמצא בית הספר נמסר בתגובה, כי “מיד עם היוודע המקרה, פעל בית הספר על פי נהלי חוזר מנכ”ל משרד החינוך, תוך שיתוף פעולה מלא עם המשרד, העירייה והמשטרה”.

ממשרד החינוך נמסר: “עם קבלת המידע, צוות בית הספר פנה מיידית למפקחת בית הספר, ליועצת הבכירה ולראש מינהל על יסודי. כמו כן, הועבר המידע ליועצת השכבה, אשר בהנחיית הפיקוח דיווחה לפקידת הסעד. משטרת ישראל מטפלת בפרשה, ונגד המורה הוצא צו הרחקה”.

פרקליטה של המורה, עו”ד ג’קי סגרון, מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי “בימים האחרונים נעשתה דמוניזציה למרשתי. נראה שאירוע נקודתי, של מעידה, הפך למחול שדים. יש לנו הרבה מה לומר. בבוא העת נאמר את הדברים בבית המשפט. מרשתי שוחררה לאלתר”.

במשטרה סירבו להתייחס לפרשה.

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן