דלג על המודעה

נתניה: 60 ק”ג בשר הושמדו בסופר מקומי

בביקורת של משרד הבריאות הושמדו 60 קילוגרמים מוצרי בשר ועופות באטליז של מרכול סופר בונוס; מהסניף נמסר, כי הבשר שהושמד יועד ממילא להחזרה והשמדה

נתניה: 60 ק”ג בשר הושמדו בסופר מקומי

תמונת ארכיון. צילום יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות

משרד הבריאות מרחיב פעילויות הביקורת והאכיפה בכל אזור נתניה: פקחי משרד הבריאות ערכו ביום רביעי השבוע ביקורת במחלקת הבשר במרכול “סופר בונוס” במרכז נתניה.

ממשרד הבריאות נמסר לנתניה און ליין, כי במהלך הביקורת נמצאו בשרים ועופות, שחלקם פגי תוקף, שנארזו ללא רישיון יצרן, ללא סימון כנדרש ובתנאים תברואתיים ירודים. בהוראת הווטרינר המחוזי הושמדו כ-60 ק”ג מוצרי בשר והודו. בסניף עצמו טוענים, כי ממילא הבשרים יועדו להחזרה ולהשמדה ולמען הסר ספק – כלל לא הוצעו למכירה.

בהודעת משרד הבריאות ציינו, כי אחסונו ושיווקו ללא התנאים הנדרשים בחקיקה, עלול להזיק לבריאות הציבור. עוד נמסר, כי משרד הבריאות ימשיך לנקוט בצעדי אכיפה כנגד עסק המזון.

מנהל סניף “סופר בונוס”, קובי חג’ג’, מסר בתגובה למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי “משרד הבריאות היה בביקורת פה, כל מה שהושמד היו מוצרים שיועדו להחזרה לספקים. הווטרינר הסביר שמבחינתו הוא דורש להשמיד אותם מידית וכך בוצע, בהסכמתנו. השיטה של החזרת בשר, זה שסוכן של ספק מגיע ובנוכחותו משמידים את זה. הווטרינר החליט להשמיד מידית ונענינו לבקשתו. כל המוצרים שנמצאים אצלנו טריים מעבר לכל ספק, עוברים את כל הבדיקות ועומדים בכל התקנים. המוצרים שהושמדו לא יועדו למכירה”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים