דלג על המודעה

נתניה: פסילת רישיון לנהג ללא רישיון

בית המשפט קיבל את טענתו של תושב נתניה שלא קיבל הודעה על פסילת רישיונו ולכן נהג ללא רשיון; בהסדר טיעון גזר עליו בית המשפט רק עשרה חודשי פסילת רישיון

נתניה: פסילת רישיון לנהג ללא רישיון

אילוסטרציה. צילום פוטוליה

תושב נתניה (50) נתפס כשהוא נוהג ללא רישיון נהיגה. השוטר שעצר אותו לבדיקה שגרתית הופתע לגלות, כי הנאשם נהג בזמן פסילת רישיונו.

הנאשם שהבין, כי רישיונו נשלל בשנת 2007 טען להגנתו, כי שנה קודם לכן התגרש ולא קיבל הודעה על פסילת רישיונו, שכן גרושתו לא העבירה לו דברי דואר שמוענו אליו.

כתב אישום הוגש נגדו בגין נהיגה בזמן פסילת רישיון. התביעה ביקשה מבית המשפט להשית על הנאשם מאסר בפועל. פרקליטו של הנאשם, עו”ד יצחק אבישר, הצליח להגיע עם התביעה להסדר, לאחר שהוכיח, כי אכן הנאשם לא קיבל את המכתב הרשום, שבו היתה הודעה על פסילת רישיונו. כתוצאה מכך שינתה התביעה את סעיף האישום לנהיגה בזמן רישיון נהיגה שפקע.

הנאשם הודה בעובדות בכתב האישום המתוקן. עו”ד אבישר ביקש מבית המשפט לכבד את הסדר הטיעון ולהתחשב במצבו הכלכלי הקשה של הנאשם.
בית המשפט קיבל את הסדר הטיעון וגזר על הנאשם עשרה חודשי פסילת רישיון בפועל וקנס בסך 1200 שקלים. בנוסף גזר בית המשפט על הנאשם שבעה חודשי מאסר על תנאי.

מייצג עו"ד יצחק אבישר. צילום נתניה און ליין-ksn

מייצג עו”ד יצחק אבישר. צילום נתניה און ליין-ksn

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים