דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

נתניה: ילדי השכונות התאחדו בקייטנות

ילדי קריית השרון וילדי שכונת חפציבה בילו בקייטנה שהיוותה אינטגרציה בין השכונות; חבר המועצה עופר אורנשטיין הוביל את מדיניות האינטגרציה ורואה בקייטנה אבן דרך להמשך האינטגרציה

חבר מועצת העיר, עופר אורנשטיין, הממונה על המתנ”סים מוביל מאז כניסתו לתפקיד מדיניות של אינטגרציה בין ילדי השכונות במיוחד בין השכונות הוותיקות לשכונות הצעירות .

במסגרת מדיניות זו מדריכים בני נוער משכונות ותיקות את ילדי השכונות החדשות ולהיפך. אורנשטיין מסר לנתניה און ליין – ksn, כי ניתן למצוא כבר כדבר שבשגרה מדריכים של קריית נורדאו ברמת פולג ומדריכים בני חפציבה מדריכים בקייטנות קריית השרון.

לדבריו הגיעה השנה האינטגרציה לשיא חדש כאשר הורים מביה”ס “רועי קליין” בקריית השרון רשמו את ילדיהם לקייטנה המתקיימת בשכונת חפציבה, זאת בהמשך לאינטגרציה שהחלה בבתי הספר בעקבות סגירתו של ביה”ס שח”ל .

קייטנת המתנ”ס שהיתה איכותית ומוצלחת הפגישה את ילדי שתי השכונות שנהנו מסיוע של גורמים חיצוניים כגון חומש רווחה, קרן פידל, חברת “טמפו”, “הקרן לאנשים שנשכחו ” ותנועת הצופים . את הקייטנה ניהל מנהל מתנ”ס חפציבה אבי טללה עם צוות המתנ”ס .

עופר אורנשטיין הוסיף: “אינטגרציה לא מתחילה ביום אחד . כבר במהלך השנה נערכו מפגשים בין ילדי קריית השרון , ותיקים וחפציבה במפגשים בין בתי הספר שארגן המתנ”ס כאשר השיא היה בקייטנה המשותפת. אנחנו חברה אחת והתפקיד של מרכז קהילתי הוא בדיוק לייצר את הגשרים האלה. מרגש היה להיות בטקס הסיום ולראות את כל הילדים יחד. אני מקווה שאט אט המחזה הזה לא יהיה נדיר אלא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו כאן”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים