נתניה: התחזה לצלם אופנה והורשע בביצוע עבירות מין

2
112
צילום אילוסטרציה. פוטוליה

אילן אטמוזגין הורשע השבוע בביצוע עבירות מין לאחר שהתחזה לצלם אופנה; בעבר ריצה אטמוזגין שש שנות מאסר בגין עבירות דומות.

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע השבוע את אילן אטמוזגין (51) בביצוע עבירות מין, לאחר שהציג את עצמו כצלם אופנה והבטיח לצעירות להתפרסם.

הרשעתו התאפשרה בעקבות הסדר טיעון שנעשה בין הצדדים, שבעקבותיו תוקן כתב האישום ועבירת האינוס שיוחסה לנאשם שונתה לביצוע מעשה מגונה. כתב האישום מייחס לנאשם שמונה אישומים, בעבירות של מרמה ומעשים מגונים.

זו אינה הפעם הראשונה בה אטמוזגין הורשע בעבירות דומות. אטמוזגין ריצה כבר שש שנות מאסר לאחר שהתחזה לצלם אופנה, ביצע מעשים מגונים וקיים יחסים עם צעירות, זאת תוך שהבטיח להן לקדמן בעולם האופנה.

לאחר שחרורו חזר אטמוזגין לסורו ומכתב האישום עולה, כי התחזה פעמים נוספות לצלם אופנה, הבטיח לצעירות שיפרסם אותן ויקם אותן בעולם האופנה, הבטיח להן רווח כספי נאה וביצע את זממו.

עם הצגת הסדר הטיעון לבית המשפט, טענה התובעת, עו"ד יעל הראל, כי "כל האישומים המיוחסים לנאשם נעשו אגב הפרת צו פיקוח עברייני מין, שבגינו נאסר עליו להתחבר לקטינים ולהחזיק בחומר אשר נועד לעורר מינית".

עוד טענה עו"ד הראל, כי "גם אחרי תיקון כתב האישום, האישום הראשון הוא עדיין החמור ביותר, אני אומר באופן כללי שהנאשם קשר קשר עם אחר שזהותו אינה ידועה להונות נשים, בחלקן קטינות, במטרה לקבל את הסכמתן לצלמן תמונות בעלות אופי מיני. לשם כך הציג את עצמו בכזב כסוכן דוגמניות או כצלם אופנה ונפגש עם האישה וקיבל על בסיס מצג השווא את הסכמתה לצלמה או להתפשט".

פרקליטו של אטמוזגין, עו"ד נס בן נתן, טען, כי "זה לא שבאה מישהי לתחנה והגישה תלונה. בחקירה תחילה נחקרו למעשה כמי שהיו שותפות לשימוש בכרטיס אשראי מזויף, ודרך אגב הן הבהירו מה שקרה. איננו ממעיטים מחומרת הדברים. הוא מודה בדברים ומקבל אחריות".

בנוסף ביקש עו"ד בן נתן מבית המשפט לקבל את הסדר הטיעון: "הנאשם בהודאתו למעשה חסך זמן רב של בית המשפט. בעצם בהודאתו הוא מביע חרטה. הוא מבין שהוא זקוק לעזרה. הוא רוצה להיות מטופל. הוא רוצה להמשיך פרק חדש בחייו כשהוא משוקם. מעולם לא קיבל טיפל בנושא הזה וזו הפעם הראשונה שהוא עומד ומבקש טיפול, ובית המשפט יוכל גם לשמוע את זה. נסיבות האלה, לאור כל השיקולים שמניתי אני מבקש מבית המשפט לכבד את ההסבר כפי שהוצג".

למערכת נתניה און ליין – ksn נמסר, במידה ובית המשפט יקבל את הסדר הטיעון ירצה אטמוזגין חמש שנות מאסר בפועל.

2 תגובות

  1. עונש בדיחה! אם מדובר בעבריין מין שכבר הורשע וישב בכלא, אז מה פתאום לעשות איתו הסדר טיעון?!

  2. כמה יותר נוכל יכול להיות יותר נוכל משהו כבר נוכל צריך לחטוף פעם אחת ולתמיד עונש כמו שצריך שלא יחזור לעבריינות חוזרת ואולי גם תוך כדיי לטפל בו בצורה מקצועית שלא יפגע שוב בעוד נשים מסכנות.

Comments are closed.