דלג על המודעה

נתניה-העיר היפה בישראל

נתניה-העיר היפה בישראל

נתניה ממבט הציפור. צילום רן אליהו

נתניה – זוכת “דגל היופי לשנת 2018” מטעם “קריה יפה ומקיימת בישראל יפה” בתחרות שמקיימת המועצה לישראל יפה. בטקס שהתקיים במועצה לישראל יפה בת”א קיבלו ראש מינהל התפעול בעירייה, ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו את תעודות ההוקרה.

פרס “דגל היופי” הינו התואר הגבוה ביותר במסגרת התחרות, כאשר בשלב הגמר בתחרות התמודדו בקטגוריית הערים הגדולות חולון, חיפה ונתניה, וכאמור נתניה זכתה.

מעיריית נתניה נמסר, כי במסגרת התחרות נבחנה העיר והעירייה בפרמטרים רבים ביניהם פיתוח, ניקיון וטיפוח, שטחים ירוקים, איכות סביבה וחינוך סביבתי, מעורבות קהילתית, חדשנות, התנדבות והתייעלות אנרגטית. בכל הפרמטרים שנבחנו זכתה העירייה בניקוד הגבוה ביותר. צוותי שופטים, שביקרו בעיר פעמיים התרשמו והתפעלו וקבעו שנתניה היא העיר היפה בישראל.

אחת משופטות התחרות ציינה בסיום הסיור: “נתניה היא עיר עם חזון, עיר יפה ונקיה, ניכר שיש השקעה רבה, שהעיר מושקעת ומטופחת לאורך שנים, אני מברכת את כל העוסקים במלאכה על עבודתם”.

במסגרת תחרות “קריה יפה” נערכה השנה תחרות נוספת בנושא “התייעלות אנרגטית” בהשתתפות משרד האנרגיה אשר שמה דגש על פעולות לצמצום צריכת האנרגיה ושמירה על הסביבה. גם בתחרות זו זכתה עיריית נתניה לניקוד המירבי וזכתה על כך בתעודה.

ראש מנהל התפעול, ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה, עירית אנגלקו. צילום דוברות עיריית נתניה

ראש מנהל התפעול, ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה, עירית אנגלקו. צילום דוברות עיריית נתניה

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.