נתניה: המדחנים יוחזרו לאזורי התעשיה

2
20

בעקבות התערבות נתניה און ליין – ksn תחזיר עיריית נתניה את המדחנים לחניות הציבוריות באזורי התעשיה

לפני מספר שבועות גילו נהגים שביקשו לחנות בחניה הציבורית ברחוב גיבורי ישראל באזור התעשיה החדש, כי המדחנים, אשר שימשו אותם נעלמו. כך היה גם בחניה הציבורית ברחוב פנקס באזור התעשיה הישן. נהגים רבים סברו, כי מכיוון שהוסרו המדחנים החניה הפכה לחינמית. כשחזרו גילו, כי נרשמו להם דוחות בגין אי-תשלום עבור החניה.

עו"ד רן עטיה הגיע באחד הבקרים למשרדו באזור התעשיה החדש וכמו נהגים רבים גילה שהמדחנים נעלמו. עו"ד עטיה פנה לפקח שבדיוק היה במקום ושאל אותו היכן המדחנים. הפקח ענה לו, כי המדחנים הוסרו והתשלום יהיה באמצעות פנגו, סלו פארק ואיזי פארק בלבד.

נהגים רבים התרעמו על הסרת המדחנים. חלקם אף פנה לעירייה והתלונן על כך. אחד מהם סיפר: "אין לי סמארטפון, אני לא מכיר את פלאי הטכנולוגיה. איך העירייה לא מתחשבת באוכלוסיה המבוגרת שלא מכירה את הדרך הזו? האם העירייה תחייב אותנו לקנות מכשירי טלפון מתקדמים? זו חוצפה. לא היו שלטים, לא ידענו על השינוי ולא נתנו זמן, ישר רשמו דוחות".

תלונה דומה העבירה ביום שלישי, השבוע, דבי ציר, שגילתה כי אפשרות התשלום באמצעות מדחנים, ברחובות באזור התעשייה החדש שכעת אמורים לגבות בהם דמי חנייה, מתאפשרת אך ורק באמצעות אמצעים אלקטרוניים. "לי, במקרה, יש, אבל מה יעשו תושבים רבים המורגלים בתשלום באמצעות מדחן? גם בהם צריך להתחשב", אמרה.

מעיריית נתניה נמסר בתגובה לנתניה און ליין – ksn, כי "במסגרת תוכנית החניה החדשה מתבצעת אכיפה באזורי התעשיה ברחובות גיבורי ישראל ופנקס, והתשלום עבור החניה מתבצע באמצעות פנגו, סלו-פארק ואיזי פארק, כמקובל בערים נוספות ברחבי הארץ. בעקבות פניות תושבים יתווספו מדחנים ברחובות אלה".
בשעות הצהריים (חמישי) אכן הוצבו מספר מדחנים בחניות הציבוריות. האם עיריית נתניה תבטל את הדוחות שנרשמו בשבועות האלה, עקב השינוי בתשלום? נתניה און ליין – ksn יעקוב ויעדכן.

2 תגובות

  1. בפנגו משלמים בדיוק על הזמן שחונים + 40 אג ואילו במדחן אתה משלם בדכ יותר ממה שצריך.
    ולכל מי שלא רוצה לשדרג לסמארטפון , איך תקראו את הכתבות של נתניה און ליין ?

  2. ויקטור, רבים הם האנשים עם סמארטפונים המעדיפים תשלום במזומן. לא כל אלה המגיעים לאזור התעשייה אחת לשבוע או שבועיים נוח להם להתעסק עם אפליקציות כאלה ואחרות, ואגב, אלה המופיעים בכתבה ומתלוננים, חברים של נתניה און ליין בפייס (והם קוראים גם וגם: בגם ברשת וגם במודפס)…

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן