נתניה: הודעות על דברי דואר באמצעות מסרונים

1
421
אופניים חשמליים לחלוקה מהירה יותר. צילום דפנה טלמון

לאחרונה צוידו כל הדוורים בנתניה בסמארטפונים המאפשרים ללקוחות לחתום אלקטרונית על קבלת החבילה בעת המסירה.

מדואר ישראל נמסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי הדוור ינסה למסור ללקוח את החבילה ישירות לביתו. במידה והלקוח יקבל את החבילה בביתו, הוא יחתום אלקטרונית. אם הלקוח לא יהיה בבית ישלחו אליו שני מסרונים לגבי מצב החבילה.

המסרון הראשון יעדכן על ניסיון המסירה ועל כך שהחבילה עושה את דרכה לסניף או מרכז המסירה הקרוב לביתם. המסרון השני יעדכן אותם על הגעתה לנקודת המסירה. עוד יכלול המסרון את שעות הפעילות של הסניף או מרכז המסירה וכן קישור להזמנת תור באינטרנט במידה ושירות זה פועל בסניף הרלוונטי.

שליחת המסרונים תתאפשר רק במקרים שמספר הטלפון הנייד של הלקוח יופיע על גבי החבילה. לכן מומלץ לבקש מהשולח/ האתר שממנו מזמינים לציין זאת בבירור.

במקביל, החלה החברה לחלק לדוורים גם אופניים חשמליים, המותאמים לצרכיהם ויאפשרו חלוקת דואר מהירה ברחבי הארץ. חלק מהדוורים בעיר כבר צוידו באופניים. נודע, כי בכל הארץ חולקו 200 אופניים ובהמשך השנה תורחב חלוקתם.

"אופני הדואר" כוללים עגלה עם מקום לחבילות ודברי דואר, התקן ייעודי לפריטי דואר קטנים וסל ייעודי נוסף למכתבים. דוורי החברה שרוכבים על האופניים החדשים עברו הדרכת בטיחות לגבי אופן השימוש בהם, והם יחויבו לחבוש קסדות בעת חלוקת הדואר ובהתאם לחוק.

בנוסף חברת דואר ישראל החלה לפתוח מרכזים ייעודיים למסירת דברי דואר בשיתוף עם עסקים קטנים ועם סניפים של רשתות קמעונאיות (שופרסל, אופיס דיפו ואחרות) מרכזי המסירה פתוחים עד שעות הערב המאוחרות, בנוסף לסניפים ומאפשרים מסירה מהירה של דואר ללקוחות.

בנתניה פועלים כיום ארבעה מרכזי מסירה, נודע, כי מרכז מסירה נוסף יפתח בקרוב בעיר.

ירושלים בנתניה – ירושלים 18 (10:00-20:00)
איזי ביי – פינקס 14 (12:00-20:00)
סופר יפרח – גולדה מאיר 37 (8:00-14:00 16:00-19:00)
מרכז מסירה אזורי – קרינצקי 19, שכונת אזורים (14:00-18:00)

תגובה 1

  1. לא חוקי בעליל. בחוק מופיע מפורשות שאדם לא יגרור באופניו וגם שאופניים לא יגררו. 2 סעיפי חוק שונים.
    הרי כל יבוא של עגלות לאופניים אסור והמכס מחרים ליבואנים משלוחים כאלו בצדק רב. אז לדואר ישראל מותר לעבור על החוק!!!!
    שחיטות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן