דלג על המודעה

נתניה: הוארך מעצר גבר החשוד בצילום תלמידים בשירותי מוסד חינוכי

צעיר ששימש אב בית מחליף באחד מבתי הספר היסודיים בנתניה נעצר בחשד שצילם לכאורה תלמידים בשירותים ובתאי ההלבשה; מעצרו הוארך בשלושה ימים

נתניה: הוארך מעצר גבר החשוד בצילום תלמידים בשירותי מוסד חינוכי

צילום fotolia

תושב נתניה (24) אשר שימש כמחליף לאב הבית הקבוע, באחד מבתי הספר היסודיים בעיר, נעצר ביום ראשון השבוע בחשד שצילם תלמידות בחדרי השירותים ובתאי ההלבשה.

נמסר, כי החשוד פעל במסגרת חוגי ספורט המתנהלים בבית הספר בשעות אחר הצהריים, זאת במהלך עבודתו כמחליף אב הבית.

ביום חמישי האחרון, בעת שהתנהלו במקום מספר חוגי ספורט, הבחינו הורים בצעיר שצילם בטלפון הסלולרי שלו תלמידות בתאי השירותים. ההורים ואחד המדריכים במקום עצרו אותו והזעיקו את המשטרה. במקביל עורבו גורמים בעיריית נתניה.

שוטרי משטרת נתניה הגיעו למקום תוך זמן קצר ועצרו את הצעיר. בחקירתו הודה הצעיר בחלק מהעבירות המיוחסות לו. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך, ביום ראשון השבוע, את מעצרו של הצעיר בשלושה ימים.

יו”ר ועד ההורים העירוני, סמדר סגל, מסרה לנתניה און ליין -ksn, כי “המערכת חייבת להיות מוכנה למצבים בהם עובד מחסיר ולדאוג למחליפים שעברו סינון ובדיקה כמו אב הבית. אסור לשכוח שהם נמצאים בקרבת ילדים, גם אם זאת פעילות של אחר הצהריים חייבים להיות עם היד על הדופק. יש צורך לעשות רענון נהלים בנושא”.

סגל הוסיפה, כי בכוונתה לקבוע פגישה עם האחראים ממחלקת הספורט בעיריית נתניה במטרה לפעול על מנת שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם: “למען השקט הנפשי של ההורים ושל הילדים”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים