נתניה: בת 11 הותקפה ביום כיפור

3
18

אכזריות לשמה: בת 11 הותקפה על-ידי קבוצת נערים שגנבה את אופניה. הילדה נזקקה לטיפול רפואי. מדיווחים שהצטברו במערכת נתניה און ליין-ksn עולה, כי ארעו לפחות שישה מקרים בעלי אופי דומה במהלך יום כיפור בעיר נתניה.

בערב יום כיפור, כמו אלפי ילדים ברחבי העיר, דיוושה הילדה, המתגוררת בשכונת קריית השרון, לאורך שביל הנחש. מהדיווח עולה, כי בהגיעה לאזור כיכר נטר הגיחה לעברה קבוצה של נערים קטינים, תקפה אותה, כשאחד מהם לפחות, חבט בילדה בראשה מספר פעמים. לאחר שחטפו את אופניה, נמלטו הקטינים לכיוון מערב. ממד”א נתניה אישרו לנתניה און ליין-ksn, כי טיפלו בילדה שנזקקה לטיפול רפואי.

נושא גניבת וחטיפת זוגות אופניים בעיר נתניה, הינה תופעה מוכרת החוזרת על עצמה בכל יום כיפור. מדיווחים שהצטברו במערכת נתניה און ליין עולה, כי ארעו עוד כחמישה מקרים נוספים. בשלושה מתוך ששת המקרים התקבלו דיווחים של עדי ראייה, כי הקטינים שחטפו או גנבו זוגות אופניים מילדים ברחוב, בין אם ניצול העובדה שהוריהם לא היו בסביבה ובין אם ניצול הפסקה של הילד או הילדה למנוחה או שתייה, נמלטו לכיוון השכונות הדרומיות.

במקרה של בת ה-11 ניצלו התוקפים את הגישה המהירה מכפר נטר דרך גשר שלום עליכם, ואילו בשני מקרים אחרים שאירעו באזור שדרות בנימין ורחוב פתח תקווה, ניצלו הגנבים הצעירים את הכביש המחבר דרך בן צבי.

גורמים ממשטרת נתניה מסרו לעיתון, כי הנושא נחקר, בהתאם לתלונות שהתקבלו וכן יתקבלו (לא בכל המקרים הוגשה תלונה במשטרה) והוא נבחן, בין השאר, במישור המודיעיני.

3 תגובות

  1. אחריהצום והאוכל רציתי ללכת ברגל לכיוון הים אברהם אמר לא כדאי לך ללכת לבד. איזה מבעס נעשתי פחדנית

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן