דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

נתניה: אמל”ח הוחזר לצה”ל

במסגרת המבצע להחזרת ציוד צבאי הובאו אתמול למשטרת נתניה ארגזים ובהם רימוני גז, כדורי גז וכדורי תרגול עשן; לאחר בדיקת חבלן הועבר הציוד לצה"ל

נתניה: אמל”ח הוחזר לצה”ל

האמל"ח שהוחזר. צילום חטיבת דוברות המשטרה

מבצע החזרת הציוד הצבאי שהחל ב-20.3.16 יסתיים ביום שישי השבוע. עם פתיחת מבצע החזרת הציוד הוחלט, כי יתאפשר לאזרחים להחזיר אמל”ח וציוד צבאי מבלי להזדהות ומבלי להיענש. היועץ הממשלתי לממשלה אף חתם על צו מיוחד, שיפטור את מחזירי הציוד מעונש, בתקופת ימי המבצע.

ביום רביעי בשעות הערב הגיע למשטרת נתניה אדם עם מספר ארגזים. האיש הניח את הארגזים הסגורים בפינה המיועדת להחזרת ציוד צבאי והלך לדרכו.

למקום נקרא חבלן משטרתי, על מנת שיבדוק את תכולת הארגזים. כשפתח החבלן את הארגזים הבחין, כי יש בהם כדורים ורימוני גז. בין השאר נמצאו בארגזים 228 כדורי פדרל גז, 42 כדורי תרגול עשן ו-18 רימוני גז מדגם 555. מהמשטרה נמסר, כי עם סיום בדיקת החבלן הועבר הציוד לצה”ל.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי המבצע נחל הצלחה ולצה”ל הוחזרו אלפי פריטים בהם כלי נשק שונים, תחמושת, רימונים, אמצעי ראיה, פריטי ציוד אישי ואמצעי חבלה. עוד נודע, כי המשטרה תנקוט באכיפה קשה נגד מחזיקי ציוד צבאי, שיתפס לאחר תום המבצע.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים