דלג על המודעה

נפתחה הרמפה המזרחית לכביש החוף

בתום כשנתיים וחצי של עבודות נפתחה לתנועה הרמפה מתחברת לגשר האחדות ומאפשרת כניסה נוספת לנתניה מכביש החוף, מדרום לצפון; זאת במקביל לכביש איינשטיין, המאפשר כניסה לצפון העיר מכביש החוף; בתכנון הקמת הרמפה המערבית שתאפשר ירידה מגשר האחדות אל כביש החוף

נפתחה הרמפה המזרחית לכביש החוף

ראש העירייה וסגניה בפתיחת הרמפה. צילום רן אליהו

עיריית נתניה, באמצעות ח.ל.ת – החברה לפיתוח ותיירות נתניה, השלימה, בשבוע שעבר, עבודות להקמת רמפה מזרחית המתחברת ל”גשר האחדות”, שהעליה אליה נעשית מקצה רחוב האר”י. מעיריית נתניה נמסר, כי מדובר בכניסה נוספת וחשובה לעיר, לנוסעים מדרום לצפון בכביש החוף, אשר תקל על עומסי התנועה הנוצרים ביתר הכניסות לעיר.

עוד נמסר, כי העבודות כללו סלילת כביש דו מסלולי, פיתוח נופי וגינון, בניית קירות תמך, עבודות גישור והקמת מערכות מים וכן תאורה. עלותן הכוללת של העבודות הסתכמה בכ -40 מיליון שקלים, במימון משרד התחבורה ועיריית נתניה.

בפתיחת הרמפה, ציינה ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר: “אנו חונכים היום את הרמפה המזרחית שלא היה קל לקבל את האישור ואת המימון להקמתה, אבל אין ספק שהיא תקל בצורה משמעותית על תושבי קריית השרון, על תושבי נאות גנים, אזור התעשיה הצפוני, על תושבי עמליה בקיצור על כל תושבי המזרח ובוודאי על כל המתחם המערבי וכל תושבי נתניה הרוצים להשתמש בדרך. זו בשורה ענקית שתושלם עם הקמתה של הרמפה המערבית. במקביל – נמשיך לייצר מקומות עבודה נוספים כדי ליצור איזשהו תמריץ לכל התושבים לא לצאת מנתניה אלא לעבוד בה ולהביא תושבים מבחוץ לעבוד בה אף הם”.

אלי דלל, סגן ומ”מ ראש העיר, הממונה על התחבורה, מסר: “בשעה טובה אנחנו מגשימים חלומות כנגזרת מתוכנית האב לתחבורה של נתניה. אנו חונכים היום את הרמפה המזרחית ובקרוב נחל בעבודות להקמתה של הרמפה המערבית.”

עו”ד שירי חגואל-סיידון, סגנית ומ”מ ראש העיר, ציינה, כי “היתה לי הזכות לקחת חלק בביצוע וההקמה של הרמפה שנעשתה באמצעות החברה לפיתוח נתניה ואני יכולה לומר שהיום הזה מרגש מאוד עבורי ועבור העיר נתניה כולה.”

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים