נפלה באולם אירועים ותפוצה בלמעלה מ-200 אלף שקלים

0
37
מייצגת, עו"ד איריס אבידן

תושבת האזור בת 64, תפוצה בסכום של 235 אלף שקלים פיצוי לאחר שנפלה באולם אירועים, שברה את כתפה ונותרה מוגבלת בתנועה.

לפני מספר שנים הוזמנה האישה לחתונה באולם אירועים במרכז הארץ. במהלך הערב המשמח שוחחה האישה עם חוגגת נוספת, בסיום השיחה פסעה לאחור, מעדה על מדרגה אסימטרית ונפלה.

האישה הובהלה לבית חולים, שם אובחנו שבר דחיפה בכתף שמאל והגבלה נכרת בתנועה. ידה הושמה במתלה והיא קיבלה משככי כאבים. האישה המשיכה לסבול מכאבים ופנתה לאחר מספר ימים שוב לבית חולים. בבית החולים הושמה ידה במתלה למשך שישה שבועות והיא נשלחה למעקב אורטופד בליווי ימי מחלה למשך חודש.

הכאבים לא פסקו והיא שוב פנתה לבית חולים, שם היא קיבלה טיפול נוסף והופנתה לפיזיותרפיה והידרותרפיה. המשך הטיפול בה נעשה במסגרת סניף קופת החולים אליו היא משתייכת.

כתוצאה מהתאונה נעדרה האישה ממקום עבודתה כשמונה חודשים, זאת ועוד ועדה רפואית מחוזית קבעה לה 15 אחוזים נכות לצמיתות, עקב מצבה הרפואי – השבר עם הגבלות תנועה בכתף שמאל. כתוצאה מכך אף הופסקה עבודתה.

באמצעות פרקליטתה, עו"ד איריס אבידן, הגישה האישה תביעה נגד אולם האירועים. בכתב התביעה טענה עו"ד אבידן, כי האישה ישבה על בימה מסוכנת ולא בטיחותית, הבנויה במדרגות אסימטריות. כמו כן טענה כי השולחנות והכסאות סודרו באופן מסוכן ולא בטיחותי, בסמוך מאד למדרגות מהן יורדים מהבימה. בנוסף טענה, כי אולם האירועים לא דאג להבליט את המדרגות בצבע בולט או להאירם בפסי תאורה וכן לא דאגו להתקין שלטי אזהרה זוהרים שיראו בחושך ושיתריעו שהמדרגות אסימטריות.

כאמור בעקבות הסכם פשרה בין הצדדים, תפוצה האישה בסכום של 235 אלף שקלים.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן