נעצר נהג החשוד במעורבות בתאונת פגע וברח

0
87
זירת התאונה. צילום תיעוד מבצעי מד"א

בית משפט השלום בפתח תקווה, האריך את מעצרו של החשוד במעורבות בתאונת פגע וברח, ביומיים. ביום שישי בשעות הערב התקבלה במשטרה ובתחנת מד"א בנתניה הודעה על גופת אישה, בת 87, בכביש החוף סמוך לגשר השלום בנתניה. כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו את האישה ללא רוח חיים ועם פגיעה רב מערכתית בגופה.

במשטרה נפתחה חקירה, כאשר בתחילה, על פי ההערכות נפגעה האישה על ידי מספר כלי רכב שנסעו מכיוון צפון לדרום. זמן קצר לאחר מכן ביקנשה המשטרה את עזרת הציבור באיתור עדי ראיה לתאונה. במוצאי שבת הודיעה המשטרה, כי בתום מלאכת איסוף ממצאים בידי חוקרי תאונות דרכים ממרחב שרון, אותר ונעצר נהג בן 50, בחשד למעורבות בתאונה.

החשוד הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. נציג המשטרה ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד בארבעה ימים וטען, כי "על מנת להמשיך ולחקור את החשדות הכבדים התלויים ועומדים כנגד החשוד, בשים לב כי מדובר בעבירה מסוג פשע של הפקרה לאחר פגיעה, לפי פקודת התעבורה ועבירה של חשד לגרם מוות ברשלנות".

פרקליטו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, טען במהלך הדיון כי החשוד נתן הסבר, ואמר שהרגיש שפגע במשהו ונשברה לו המראה. בנוסף סיפר החשוד על רכב נוסף שפגע, הוא עצר יחד עם רכב נוסף, הם חיפשו מסביב ולא מצאו כלום. לטענה, כי החשוד עצר כ-150 מטר אחרי זירת התאונה, טען עו"ד סגרון, כי החשוד מסר שעצר כמה שהוא יכול היה לעצור במהירות בה נסע באותו כביש.

עו"ד סגרון, ביקר את התנהלות המשטרה וטען, כי הוא מבין מבין הדברים שיש תיעוד של המקרה וכי היה מצפה מהמשטרה לחפש את התיעוד: "אין צורך לאתר עדים ולחקור כל הלילה. לא צריך אף עד. גם אם זה לא היה בטבורה של עיר, גם אם זה היה במדבר, אם יש מצלמה זה די והותר. לכן איני מבין למה המשטרה עובדת "ככה". מחפשת ראיות כשיש לה במצלמות שלה את תיעוד האירוע".

שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה, אנדו סבחת-חיימוביץ, נענתה חלקית לבקשת המשטרה והאריכה את מעצרו של החשוד ביומיים.

עו"ד סגרון מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי "מרשי לא מילא פיו מים, אלא מסר גרסה מפורטת ומלאה. עד עתה, למיטב הבנתי, כל הראיות שנאספו מחזקות ומאמתות את גרסתו".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן