דלג על המודעה

נחתמו שיתופי פעולה חדשים בין נתניה לסנט פטרסבורג

נחתמו שיתופי פעולה חדשים בין נתניה לסנט פטרסבורג

אירועי סנט פטרסבורג - נתניה 2019. צילום רן אליהו

אירועי ימי סנט פטרסבורג שהתקיימו, במעמד ראש העיר מרים פיירברג-איכר, ראש מחוז קורורטני שבסנט פטרסבורג – העיר התאומה של נתניה, נטליה צ’צ’ינה, סגן מושל סנט פטרסבורג  ולדימיר קניאגיני, סגן ראש העיר הממונה על קשרי החוץ אפרים בולמש, מנכ”לית האגודה לעידוד התיירות נתניה אולגה לוריה ומכובדים נוספים.

במסגרת ביקור המשלחת בעיר, נחתם הסכם שיתוף פעולה עם בית הספר “איתמר” והתקיימו ביקורים בבתי הספר “ביאליק” ו”נעמי שמר”. בכל בתי הספר צפו בכיתות המשלבות עולים חדשים, האזינו למקהלות, לתזמורת כלי נשיפה והתעניינו בייחודיות הבית ספרית. המשלחת לוותה על-ידי מנכ”לית האגודה, אולגה לוריה, עדנה שפיצר האחראית על הערים התאומות וגלעד עזר ממינהל החינוך אשר התאים את הסכם שיתוף הפעולה לצרכי בית הספר.

בהיבטים התרבותיים, הכלכליים והתירותיים, כך נמסר, דנה ראה”ע פיירברג-איכר על שיתופי פעולה עתידיים בין מחוז קורורטני והעיר נתניה, המשך קיום אירועי ימי סנט פטרסבורג בנתניה מדי שנה כמסורת ואירוח להקת המחול הייצוגית של נתניה “החבצלות” בסנט פטרסבורג למופע ייחודי.

“אנו רואים חשיבות רבה בברית התאומות עם מחוז קורורטני, ושמחים על היחסים הטובים והחמים ושיתופי הפעולה בינינו. העיר נתניה התברכה בעליה גדולה מרוסיה ובתיירות ענפה לאורך השנים ובייחוד בשנים האחרונות, עם הקמת אנדרטת הניצחון של הצבא האדום על גרמניה הנאצית בעירנו”, סיכמה פיירברג-איכר.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.