דלג על המודעה

נחשף רשמית הסמל החדש של העיר נתניה

הלוגו (סמליל) שעוצב בידי דני זילברמן, יחליף את הסמליל שעוצב בשנת 1951 וליווה את העיר נתניה במשך 64 שנים

נחשף רשמית הסמל החדש של העיר נתניה

חגיגות השקת הסמליל (לוגו) החדש של העיר ועיריית נתניה. צילומים רן אליהו ואיציק בן שושן לנתניה און ליין

בליל חמישי, מול 20,000 אלף מתושבי העיר ואורחיה, כחלק מחגיגות הקיץ – במהלך המופע המשותף לזמר משה פרץ ולבוגרי פרויקט המוזיקה “מקורוק 2015 – נתניה”, חשפה עיריית נתניה באופן רשמי את לוגו (ובעברית תקינה- סמליל) העירייה החדש – זאת כחלק מתהליך ההתחדשות העירונית ומיתוגה של העיר נתניה “כריביירה של ישראל”.

הלוגו, כך ציינו בעיריית נתניה לנתניה און ליין – ksn, משלב בתוכו מספר אלמנטים – כאשר המרכזיים שבהם הם השמש ואלמנט הלב- המבטא את שמחת החיים של תושבי נתניה והפסיפס האנושי הייחודי של אוכלוסיית העיר.

הייחוד של הלוגו הוא החיבור בין לב ושמש הסובבים יחד בתנועה ובונים סמל בן זמננו חי ותוסס, בשילוב צבעוניות סמלית (ירוק: שמורות הטבע המאפיינות את נתניה, צהוב המסמל את השמש וגם את צבעי קבוצות הספורט הנתנייתיות ובראשן מכבי נתניה, כחול המסמל את הים וחופי העיר נתניה המשתרעים לאורך של כ-14 קילומטרים, כתום המסמל את עברה של העיר (צבעי דגלי העיר נתניה אופיינו בצבע הכתום) וכן אדום המסמל בתרבויות רבות את סמל החיים.

הלוגו, אשר עוצב על-ידי דני זילברמן ממשרד WMbranding, מעניק מקום ראוי גם לעבר. בתוך כך, כולל בתוכו את סמלה הקודם של העיר, שעוצב בשנת 1951 על-ידי יעקב צימברקנופף (צים).

באירוע המרכזי לפתיחת קיץ 2015 שהפיקה העירייה באמצעות עמותת היכל התרבות בכיכר העצמאות החדשה, בשיתוף פרויקט המוזיקה מקורוק בניצוחה של המחלקה לחברה ונוער בעמותה לחינוך בלתי-פורמאלי, ברכה ראש העיר, מרים פיירברג איכר, את הקהל. במעמד זה חשפה באופן רשמי, לראשונה, את הלוגו החדש. “לעיר מתחדשת כמו נתניה, מגיע גם סמל חדש ורענן. הסמל שבחרנו מגלם בתוכו את הצבעים, השמחה, החיוניות והחמימות האנושית המאפיינים את העיר נתניה ואת ותושביה היקרים”, אמרה ראש העיר פיירברג-איכר.

שיר אוסטפלד

שיר אוסטפלד משמשת כעורכת מדורי החברה והתרבות בשבועון נתניה און ליין ובפורטל ksn - נתניה און ליין. ליצירת קשר: shirostfeld1@gmail.com
שיר אוסטפלד

תגובות

תגובות

3 תגובות

 1. לא נאה.לא מתאים.לא מייצג.
  דעתי האישית.

  השב
 2. שמש…? לי דווקא בולטת האות פ
  ואני בספק אם זה צירוף מקרים

  השב
 3. מתי הפכה נתניה NATANYA
  ל נתניה NETANYA. ? מה עם נתן שטראוס ?

  השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים