דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

נבדק חשד להצתה בבית ספר שורשים

נזק רב נגרם למבנה ולתשתיות בבית ספר שורשים בנתניה בעקבות דליקה שפרצה במקום; צוותי כיבוי השתלטו על האש; שנת הלימודים תפתח במבנה שלא ניזוק

בלילה שבין שבת לראשון הוזעקו צוותי כיבוי אש מתחנת נתניה לכבות שריפה שפרצה בבית ספר שורשים, ברחוב וייס בעיר. למקום הגיעו ארבעה צוותי כיבוי, אשר עמלו לכיבוי השריפה.

בבדיקה התברר, כי חדר אב הבית נשרף כליל וכי מבנה בית הספר ניזוק מעשן ופיח. מכיבוי אש נמסר, כי התשתיות במקום נהרסו. מכיבוי אש נמסר, כי למקום הוזמן חוקר שריפות, אשר פתח בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה.

מנהלת בית הספר שהתמנתה לתפקיד זה רק השנה, הגיעה הבוקר לבית הספר וגילתה את הנזק הכבד שנגרם לו. גורמים בעיריית נתניה מסרו למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי בעירייה ובמנהל החינוך לא נתקלה הודעה אודות השריפה שפרצה בבית הספר.

בעיריית נתניה חוקרים כעת כיצד יתכן שהודעה על מקרה חמור כל כך לא הגיעה אליהם. המקרה התגלה רק כשמנהלת בית הספר, שהחלה את עבודתה רק עתה, הגיעה לבית הספר וגילתה את הנזק הרב. עוד נמסר, כי כיתות שלמות ניזוקו מפיח ועשן, וילונות חדשים ולוחות נשרפו.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי למרות הנזק הכבד למבנה, תחל שנת הלימודים במבנה הדרומי, שצויד בציוד חדש, עד לשיפוץ המבנה הצפוני שניזוק קשות מהשריפה.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים