מת האב החשוד בהריגת בנו באמצעות אדולן

0
211
אמבולנס, נתניה, עוזיאל
צילום דוברות מד"א

ביום שבת בשעות הצהריים נמצאה גופת גבר בן 39 בדירה במרכז נתניה. במשטרה נפתחה חקירה וזמן קצר לאחר מכן התברר, כי מדובר באב החשוד בהריגת בנו באמצעות אדולן וריטלין.

האב נעצר לפני מספר שבועות בחשד שנתן לבנו בן ה-17 סם מסוג אדולן בשילוב עם ריטלין והביא למותו. בתאריך ה-23.9.16 התקבל במשטרה דיווח על קטין בן 17, שנמצא ללא רוח חיים בביתו בנתניה. למקום הוזעקה משטרה. בעקבות חשד, כי מותו של הנער לא היה טבעי, נפתחה חקירה לבדיקת נסיבות המוות. גופת הנער נשלחה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

מתוך ממצאי החקירה עלה חשד שבדמו של הנער נמצאות כמויות גדולות של אדולן. בהמשך אישרו ממצאי נתיחת הגופה את החשד. אביו של הנער נחקר ונעצר בחשד לגרימת עבירת המתה.

האב הובא להארכת מעצר ומהבקשה למעצר עלה, כי על פי החשד, האב הדיח את בנו לסמים וכי במהלך השנה הקודמת סיפק לו ריטלין ללא מרשם ואדולן. כתוצאה מכך מת הבן ממנת יתר. המשטרה ייחסה לאב עבירות בגין הריגה, גרימת מוות ברשלנות, הדחת קטין לסמים מסוכנים, יצוא, יבוא, מסחר והספקת סמים.

נציג המשטרה טען בדיון על הארכת מעצרו של האב, כי "מדובר במנוח שלא היה משתמש בסמים, על פי דברי חבריו, אביו הצליח להסית את מחשבותיו לשכנע אותו, כי השימוש בסמים יקל עליו".

באמצעות פרקליטו הכחיש האב את העבירות המיוחסות לו. פרקליטו טען, כי ככל הנראה הבן נטל את אותו תחליף סם על דעת עצמו. בנוסף טען: "האירוע זעזע את עולמו. לא זאת בלבד שאיבד את בנו באותו לילה ארור, הוא אף נכנס למצב קשה". בנוסף הוסיף הפרקליט, כי על פניו החומר הראייתי מעיד לכאורה על כך שהחשוד לא צרך ביחד עם בנו סמים. לאחר מספר ימי מעצר שוחרר האב.

גופתו של האב נמצאה על ידי חבר, אשר הזעיק אמבולנס של מד"א למקום. מתנדבים של מד"א קבעו את מותו. מהמשטרה נמסר, כי על הגופה לא היו סימני אלימות וכי מבדיקה ראשונית עולה, כי אין חשד לפלילים. גופת האב נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לקבוע את סיבת המוות.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן