מתקפת חולדות בצפון נתניה – דיירים כלואים בבתים

0
224
מכת עכברושים בצפון נתניה. צילום מאחד הבתים המותקפים

בשבועות האחרונים פשטו עשרות רבות של חולדות ועכברושים על בניינים ברחובות רבי עקיבא, בארי, יצחק שדה וסוקולוב, אולם זמן קצר לאחר מכן התברר, כי תופעת העכברושים והחולדות נרחבת יותר ותושבים מרחובות נוספים ובהם, הולנד, אנטוורפן, קיש, סוקולוב שמעון פרוג, עציון, מוהליבר, ריינס ושרת, התלוננו אף הם על מכת עכברושים וחולדות.

מהתלונות עולה, כי החולדות והעכברושים הגיעו לבתים גם בקומות גבוהות ודיירי בניינים רבים נאלצים, בימים אלה, לאטום את בתיהם בכל שעות היממה.

תושבת אחד הבניינים ברחוב רבי עקיבא בנתניה, סיפרה למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי "כבר שלושה שבועות אנחנו חיים עם חלונות סגורים, אני אפילו לא פותחת חלון לאוורר את הבית. אני גרה בקומה שניה, החולדות מטפסות, נכנסות דרך התריסים ומטיילות בין התריסים לחלונות. גם לקומות העליונות הגיעו החולדות. אני פה עם ילדות קטנות וזה פחד אלוהים. חולדות נושכות ילדים, זה מפחיד. הן כל היום מסתובבות פה, זה כמו סרט אימה".

מספר פעמים פנתה הדיירת למוקד העירוני וביקשה שיטפלו במכת החולדות והעכברושים, אולם לדבריה פעם אחת נענתה, כי הבניין הוא לא שטח ציבורי ולכן לא יטפלו בזה ובפעם נוספת ענו לה, שישלח מדביר, אולם לדבריה החולדות ממשיכות לטייל בכל מקום באין מפריע. גם ברחובות הללו הן מסתובבות בחבורות, באין מפריע וללא חשש: "כל הרחוב פה מגיפה. לא יאומן מה שקורה פה. אני גרה פה ארבע שנים ולא ראיתי דבר כזה בחיים שלי. כל אזור צפון נתניה מלא חולדות ועכברושים בכל מיני גדלים. הם בלהקות פה והם בכל מקום. זה מסוכן וגורם למחלות. העירייה חייבת לעזור לנו, אין לנו דרכים להתמודד עם המכה הזו".

בעקבות תלונות התושבים הרים חבר המועצה, יוסי דורון, את הכפפה והבטיח לסייע. למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין מסר דורון, כי בהמשך לסיור שכבר ביצע בשטח, יבצע סיור נוסף עם בעלי מקצוע וינסה להגיע אל מקור הבעיה ולפתור אותה: "מדובר במשהו תברואתי מהמעלה הראשונה, צריך לטפל בזה, אסור חלילה שילד יינשך. נמצא את המוקדים ונתמקד בהם".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן