דלג על המודעה

משרד הרווחה יסייע לאזרחים וותיקים בודדים

בהוראת שר הרווחה חיים כץ; משרד הרווחה והשירותים החברתיים יקצה תקציב אירוח של עד תשעה לילות בתקופת החגים ויאפשר בזאת טיפול אישי וארוחות לאזרחים ותיקים הזקוקים לכך

בעקבות יציאתם לחופשת החג של רבים מהמטפלים, בחגי תשרי, עלולים אזרחים ותיקים בודדים להימצא ללא טיפול הולם וארוחות חמות. עקב כך הורה שר הרווחה, חיים כץ לסייע לאזרחים ותיקים ובודדים.

בנוסף נמסר, כי לצורך כך יקצה משרד הרווחה תקציב אירוח של עד  תשעה לילות בתקופת החגים ויאפשר בזאת טיפול אישי וארוחות לאזרחים ותיקים הזקוקים לכך.

שר הרווחה מסר: “משרד הרווחה שם כמטרה עליונה את הסיוע והטיפול באזרחים ותיקים, לרבות אזרחים ותיקים בודדים שאין להם היכן לערוך את החג. בזכות המסגרות של משרד הרווחה ובסיוע של הרשויות המקומיות רבים מהם יהנו ממסגרות מקצועיות רבות ומגוונות, במהלך החגים, המספקות עבורם טיפול, תמיכה, תעסוקה וחברה”.

עוד נמסר, כי ההסדר יבוצע על-ידי הפניה ושיבוץ האזרחים הוותיקים בבתי אבות ונופשונים העובדים בהסכם עם משרד הרווחה והשירותים החברתיים.

מנכ”ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים, אליעזר יבלון קרא למחלקות לשירותים חברתיים ברשויות המקומיות ברחבי הארץ ובהם נתניה, לעשות כל אפשרי מאמץ על מנת לסייע לאזרחים ותיקים בודדים, בכדי שיעברו את החג באופן מכובד וראוי, כמיטב המסורת ובמסגרת מכובדת, נעימה וחגיגית.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים