מדא מצדיעה לפורשים לגמלאות, בהם חנה נוי פרנס מנתניה

0
1313
מצדיעים לפורשים עם הגיעם לגמלאות: חנה נוי פרנס - מד
מצדיעים לפורשים עם הגיעם לגמלאות: חנה נוי פרנס - מד"א אזור נתניה

בערב יום חמישי האחרון, נפרד ארגון מד"א מעשרים ושישה עובדים שתרמו לאורך עשרות שנים למען הצלת חיים, ופרשו השנה לגמלאות. בטקס המרגש השתתפו מנכ"ל מד"א אלי בין, הנהלת מד"א, ארגון גימלאי מד"א, העובדים הפורשים ובני משפחותיהם – תושבת נתניה, חנה נוי פרנס.

הערב אורגן ע"י אהובה ברכה ואתי אונגר מאגף משאבי אנוש במד"א, המלווה את הגימלאים במשך השנה. בין נושאי הדברים בטקס, מנכ"ל מד"א אלי בין, יו"ר ארגון גימלאי מד"א בועז נורקין וסמנכ"ל ארגון ופיתוח במד"א צביקה בנדיק. בטקס הוענקו מגני הוקרה לפורשים.

בין הפורשים, בהם כאמור חנה נוי פרנס,חובשי רפואת חירום, חובשים בכירים, נהגי אמבולנס ופראמדיקים, עובדי מוקד 101 של מד"א, מתרימי דם, עובדי מעבדה בשירותי הדם, עובדים מאגף הלוגיסטיקה ומאגפים נוספים בארגון.

דב וולנר (68) מכרמיאל עבד כחובש בכיר באמבולנסים ובניידות טיפול נמרץ של מד"א. "עבדתי במד"א במשך 40 שנה, יום יום, באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ", סיפר דב, "טיפלתי להערכתי בכמאה אלף בני אדם, באירועי תאונות דרכים, פיגועים, החייאות, וגם בחולים ויולדות. הייתי מדריך בקורסי חובשים ועזרה ראשונה, ומתרים דם בשירותי הדם של מד"א. בכל דבר שעשיתי תמיד עמד ערך הצלת החיים לנגד עיניי. אני רוצה להודות לארגון, ולכל אחד מהמתנדבים, העובדים והמנהלים שזכיתי לעבוד איתם, יד ביד. מד"א עבורי זה בית, משפחה, ומקום שתמיד יהיה בליבי".

שרה דז'בינסקי (68) מתל אביב עבדה כמנהלת מחלקת ייבוא רכש חו"ל של מד"א. "עבדתי 43 שנה במד"א בתחום הייבוא, ובשנותיי האחרונות כמנהלת מחלקת ייבוא רכש חו"ל של הארגון. ייבאתי למד"א את כל הציוד, ממזרק ועד אמבולנס, ציוד קריטי להצלת חיים", סיפרה שרה, "אם זו חולה שמחכה למנת דם על מנת לעבור ניתוח דחוף ביום כיפור, ואם זה ציוד באמבולנס שצריך לחדש, אין אפשרות אחרת מלבד השגת כל הציוד הדרוש ובזמן. זו הייתה עבודה מאוד מאתגרת ולחוצה, שעמדתי בה תמיד ומאוד אהבתי אותה, ולכן נשארתי כל כך הרבה שנים במד"א. באופן אישי אני רוצה להודות למנכ"ל מד"א אלי בין, על האנושיות והמקצועיות הבלתי מתפשרת למען הצלת חיים במדינת ישראל".

יו"ר ארגון גמלאי מד"א, בועז נורקין: "גמלאים וגמלאיות, אתם נכנסים עכשיו לשלב חדש בחיים, ויחד איתו למשפחה חדשה, משפחת גמלאי מד"א. השלב הזה, מאתגר, מלא אפשרויות, עם זמן לילדים ולנכדים, רווי חוויות חדשות, מגוון בעיסוקים, טיולים, נופשונים, התנדבות וגם בפעילות שארגון הגמלאים מארגן עבורכם. קבלו את ברכתנו החמה והצליחו בדרככם החדשה, נצלו את האפשרויות החדשות עד תום ותדעו ליהנות מזמנכם הפנוי".

מנכ"ל מד"א אלי בין בירך את הפורשים, ואמר: "עובדים יקרים, על פניו הגענו לשלב הפרידה, אך אין לי ספק שמד"א ימשיך לפעום בלבבותיכם ותמיד יהווה משפחה ובית חם עבורכם. אתם בניתם את אבני היסוד האמתיות של מגן דוד אדום כפי שהוא נראה כיום. אנו מוקירים אתכם על כך שהקדשתם את מיטב שנותיכם למען הצלת חיים, ומקווים עוד לראות את כולכם תורמים מהניסיון העשיר שצברתם לאורך התקופה. אני מאחל לכם הצלחה רבה, בריאות ואושר בהמשך הדרך".

כתבות נוספות העשויות לעניין את קוראי נתניה אונליין:

נתניה: לוריאל משלשת את שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה

אור ירוק: 487 ילדים נפגעו בתאונות דרכים בנתניה

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן