דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

מאבק מורי הקונסרבטוריון הגיע לכנסת

ועדת החינוך של הכנסת קיימה דיון דחוף בעקבות מאבק המורים בקונסרבטוריון העירוני לשיפור תנאי השכר והחשש להשבתת מערכת החינוך בנתניה

מאבק מורי הקונסרבטוריון הגיע לכנסת

תלמידי הקונסרבטוריון במחאה מול משרדי עיריית נתניה. צילום באדיבות התלמידים

על רקע החשש להשבתת הלימודים בבתי הספר בנתניה בעקבות מאבק תנאי השכר של המורים בקונסרבטוריון העירוני, התקיים ביוזמתו של ח”כ יעקב פרי דיון דחוף בוועדת החינוך של הכנסת.

מורי הקונסרבטוריון בנתניה עדיין שובתים, זאת לאור דרישתם לשפר את תנאי השכר שלהם. בהובלת ארגון המורים הושבתו הלימודים ליום אחד לפני כחודש וכעת, על רקע החשש להשבתה נוספת, התקיים דיון דחוף בוועדת החינוך של הכנסת.

לטענת מורי הקונסרבטוריון, מזה חמש שנים הם מנסים לגבש חוזה קיבוצי הוגן מול עיריית נתניה, אולם ניסיונות אלה כשלו. עוד לטענתם, מעל 15 שנה לא עודכן כלל שכר המורים, תנאי העסקתם מחפירים והם אינם זכאים להטבות סוציאליות המקובלות במוסדות חינוכיים מקבילים בארץ.

בעיריית נתניה טוענים מנגד, כי דרישות המורים אינן מקובלות. בוועדה הוחלט כי הצדדים ימשיכו במו”מ וידווחו בתוך שבועיים על ההתקדמות. עוד הוחלט, כי משרדי הממשלה יקיימו דיון נוסף למציאת פתרון מקיף לקונסרבטוריונים בכל הארץ.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים