דלג על המודעה

לניאדו: תקף צוות רפואי ונעצר

שוטרי משטרת נתניה עצרו ביום רביעי גבר החשוד בתקיפת צוות רפואי בבית חולים לניאדו בנתניה; על פי החשד תקף החשוד גם את אנשי מגן דוד אדום; המשטרה ובית החולים גינו כל סוג של אלימות

לניאדו: תקף צוות רפואי ונעצר

צילום fotolia

ביום רביעי השבוע, לפנות בוקר, התקבל במשטרת נתניה דיווח על תקיפת צוות אנשי מד”א וצוות רפואי בביה”ח לניאדו שבנתניה. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בגבר כשהוא צועק, מקלל ומניף את ידיו לכל עבר.

אחד השוטרים הודיע לחשוד על מעצרו. בתגובה ניסה להתנגד בכוח למעצר ואיים על השוטר. לאחר שהוכנס לניידת, הטיח החשוד את ראשו בחלון ונפצע. השוטרים הובילו אותו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ולאחריו הוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה.

ממשטרת ישראל נמסר, כי “המשטרה מגנה כל סוג של אלימות ובפרט כזה המופנה כלפי אנשי ציבור שמותקפים על רקע ותוך כדי ביצוע תפקידם”.

מבית חולים לניאדו נמסר, כי “בהמשך להודעת המשטרה, האירוע התרחש בשעות הבוקר המוקדמות. אדם, שככל הנראה, היה בגילופין השתולל בכניסה למחלקה לרפואה דחופה, נבלם על ידי מאבטחי לניאדו עד להגעת משטרת ישראל”.

מנכ”ל בית חולים לניאדו, נדב חן, גינה את האירוע ומסר, כי “תושיית המאבטחים מנעה אירוע חמור. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל על מנת להילחם בתופעת האלימות כנגד צוותים בבת החולים”.

בדיון שהתקיים בעניינו בבית משפט השלום בפ”ת, הוארך מעצרו של החשוד ב-3 ימים. החקירה נמשכת.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים