לניאדו: מאות אנשי עסקים קיבלו קפסולה מקורית

0
49
פגייה לניאדו אירוע התרמה
למען הפגייה החדשה בלניאדו. צילום יח"צ

מאות קפסולות מסתוריות עליהם  נכתב “נולדת לעשות טוב” נשלחו השבוע לאנשי ונשות עסקים בנתניה – הזמנה חגיגית לאירוע גאלה למען בניית הפגייה החדשה בלניאדו.

אירוע הגאלה החגיגי למען בניית הפגייה החדשה בבית החולים יתקיים בשבוע הבא (24.01) במתחם  האירוח VIP באצטדיון נתניה. מאות אנשי ונשות עסקים מנתניה והסביבה קיבלו השבוע קפסולה מיוחדת ובה הזמנה לאירוע שכותרתה “נולדת לעשות טוב”,  יחד עם צמיד זיהוי רפואי ובו הודפס שמם האישי. בבית החולים לניאדו מבטיחים הפתעות נוספות למשתתפים באירוע.

אירוע זה, כך נמסר, יהיה ערב ייחודי ומרגש למאמצי גיוס הכספים למען בניית הפגייה החדשה, המשרתת את תושבי האזור כולו. באירוע  ימכרו במכירה פומבית עשרות מנורות מעוצבות שאוירו ועוצבו על ידי אמנים, אישי ציבור ותלמידי תיכון כחלק מפרויקט “מאירים את ישראל”.

שבעים המנורות עוצבו לרגל מלאות שבעים שנה למדינת ישראל וימכרו במכירה פומבית על ידי אוצר האמנות הישראלית (הגדול במדינה) אפרים בידרמן.  את האירוע יכבדו בנוכחותם סגן שר הבריאות ח”כ הרב יעקב ליצמן, ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, מנכ”ל לניאדו נדב חן וכן בכירים נוספים.

בנוסף, יכבד את הערב בנוכחותו נתן ברק, מפתח מערכות השליטה והבקרה של מערכת כיפת ברזל וחתן פרס ישראל. נתן ברק יישא הרצאה קצרה באירוע.

מאיר מרק, סמנכ”ל גיוס משאבים וקשרי חוץ בבית חולים לניאדו, הוסיף כי “האירוע הזה מלמד על האופי האכפתי והחם של תושבי האזור הרואים בפגייה בלניאדו מחלקה מובילה בהצלת חיים ועשיית טוב. אני נפעם מול הרצון הטוב של המוזמנים והמוזמנות לעשות טוב למען הקהילה כולה, ובטוח כי המנורה המעוצבת שתירכש, תפאר את החלל בו תמוקם”

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן