נתניה: לוריאל משלשת את שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה

2
60
לוריאל ישראל למען התרומה לקהילה. עם ראה"ע נתניה. צילום אסף לב

לוריאל ישראל מרחיבה את השפעתה החברתית ויוזמת וכנית חברתית התנדבותית ארצית חדשה עבור עובדיה בכל אתרי החברה, בערים מגדל העמק, קיסריה וכן נתניה – שם שוכן מטה החברה.

בשלב ראשון תפעל התכנית בנתניה. במסגרת הפרויקט החדש, תחת הכותרת “מתנדבים ומשפיעים”, יזמה החברה בשיתוף עם עיריית נתניה, שותפות עם שבעה ארגונים חברתיים הפועלים בעיר בתחומי פעילות מגוונים, תוך דגש על העצמת נשים, האג’נדה החברתית המרכזית של החברה בעולם.

בכדי לאפשר לעובדי החברה לקחת חלק בפעילות וכן על מנת למקסם את התרומה החברתית שלהם, הגדילה לוריאל ישראל את מכסת שעות ההתנדבות המשולמות לעובדיה מידי שנה פי שלוש וכעת עומדת מכסה זו על 3 ימי עבודה מלאים – אותם ניתן לפצל לאורך השנה.

לרגל השקת השלב הראשון של תכנית ההתנדבות בנתניה, נערך טקס בלשכתה של מרים פיירברג-איכר, ראש העיר נתניה, בנוכחות מנכ”ל לוריאל ישראל אלי שגיב, סגנית ראש העיר, שירי חגואל-סיידון וסמנכ”לית התקשורת והקיימות בלוריאל ישראל, דניאלה פרוסקי-שיאון.

אלי שגיב אמר: “אני גאה במאות עובדי לוריאל ישראל שנרתמים ומעמיקים את המעורבות החברתית שלנו ליצירת אימפקט חברתי משמעותי בקהילות סביבנו. עוד אנו גאים באפשרות להגדיל פי שלוש את שעות ההתנדבות המשולמות לכל עובדינו בכל שנה, וזאת במטרה לעודדם לקחת חלק פעיל בקהילה סביבנו ולייצר השפעה חיובית משמעותית, תוך העברת מסר ברור שהדבר חשוב לחברה ואנו מעמידים לרשותם את כל הכלים להצלחת השותפויות החברתיות”.

הארגונים עמם נוצרה שותפות: סודקות את תקרת הזכוכית (מבית כל ישראל חברים) להעצמת נערות ועידודן ללימודים אקדמיים, בית חם לנערות להעצמת נערות עולות מצרפת, מרכז עבודה שיקומי (מע”ש) לאנשים עם מוגבלויות, מרכז אתגר – מרכז יום תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות, קופת צדקה מרכזית – סיוע לנזקקים במזון וביגוד, האגף לחינוך סביבתי בעיריית נתניה – פעילויות סביבתיות בשכונת דורה, וכן מועדונית לילדי רווחה בעיר.

התכנית החברתית החדשה תיושם גם באתרי החברה במגדל העמק ובקיסריה, והיא מצטרפת לשורה ארוכה של עשייה חברתית שלוריאל ישראל מובילה ויוזמת, בין היתר, פרויקט הדגל – מרכזי הטיפוח והיופי של החברה המוקמים במרכזים המטפלים בנשים במצבי חולי או מצוקה: במרכז הסרטן בתל השומר ובעמותת אוהל שרה בבני ברק ומרכז שלישי נמצא בשלבי הקמה. לזאת, מצטרפים פרויקטים נוספים כגון הענקת מלגות לימודים לסטודנטיות בתחומי המדע והטכנולוגיה במכללת נתניה, כחלק מהאג’נדה העולמית לטפח נשים במדע וטכנולוגיה, ויום ההתנדבות העולמי של לוריאל בו לוקחים חלק כל עובדי החברה.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר אמרה, כי “חברת לוריאל ישראל ואנשיה עוסקים בהענקת יופי חיצוני גם לנשים וגם לגברים, אך מה שמרגש אותי הוא שהם עוסקים גם ביופי פנימי ומוכנים ולהתייצב ולסייע בעיקר לחוליה החלשה בחברה, ועל כך אני מודה להם מאוד”.

לכתבות נוספות העשויות לעניין את קוראי נתניה אונליין:

הגייזר של נתניה – פסל סביבתי חדש מעורר עניין

אור ירוק: 487 ילדים נפגעו בתאונות דרכים בנתניה

 

2 תגובות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן