ישראל אירופה תוביל פרויקט התחדשות עירונית ענק בנתניה

הישג משמעותי לחברת "ישראל אירופה". נבחרה להוביל פרויקט התחדשות עירונית בלב העיר נתניה. תבנה 300 יח"ד חדשות בהשקעה של 470 מלש"ח. 

0
1808
אלעד אפרגן, מנכ
אלעד אפרגן, מנכ"ל ובעלים "ישראל אירופה". צילום יח"צ אייל לייבה

הישג משמעותי לחברת "ישראל אירופה". נבחרה להוביל פרויקט התחדשות עירונית בלב העיר נתניה. תבנה 300 יח"ד חדשות בהשקעה של 470 מלש"ח. 

ישראל אירופה, בבעלות אלעד אפרגן וחברת דוניץ-אלעד, דיווחה זאת בעקבות זכייתה במכרז דיירים.

הפרויקט כולל הריסת 84 יחידות דיור ותיקות בארבעה בניינים קיימים לצד מגרש ריק. בפרויקט החדש תבנה החברה שני מגדלים בני 28 קומות. בנוסף, שני בניינים בני 10 קומות. הקומפלקס יכלול, כאמור, 300 דירות חדשות וכן שטח מסחרי ושטחי ציבור.

תמהיל הבנייה, בהתאם לדרישות עיריית נתניה, יכלול דירות בנות שלושה עד חמישה חדרים. כמו כןף דירות פנטהאוז. היקף המכירות צפוי לעמוד על כ-650 מיליון ₪. מחירי הדירות צפויים להתחיל בסכום של 1.9 מיליון ₪ לדירות בנות 3 חדרים. עבור הנתנייתים זו בשורה משמעותית, כיוון שבמהלך שני העשורים האחרונים כמעט ולא ניבנו דירות שלושה חדרים.

בעלי הדירות הקיימות יזכו לתוספת של 12 מ"ר לשטח הדירה. בנוסף, 12 מ"ר מרפסת שמש. הם יקבלו בנוסף חניה ומחסן בטאבו. כיום, לבניינים אלה אין חנייה מוסדרת. התכנון הסופי יאושר מול המנהלת להתחדשות עירונית ומהנדס העיר נתניה.

התכנית, כאמור, תקודם במסגרת פינוי-בינוי – בסמכות הועדה מקומית נתניה שהיא ועדה עצמאית מיוחדת לעניין התחדשות עירונית.

את הפרטים אישר אלעד אפרגן, מנכ"ל ובעלים ישראל אירופה. "אנו מודים על האמון שהביעו בנו בעלי הדירות ורואים בכך תחילתו של מסע מופלא לעבר שדרוג רמת חייהם של המתגוררים במתחם, תוך תכנון מוטה עירוב שימושים אשר ישדרג את מרכז העיר כולה".

עוד הוסיף, כי "אנו נמשיך לפעול בשיתוף פעולה הדוק עם המנהלת להתחדשות עירונית בנתניה ועם מהנדס העיר על מנת לקדם את התכנית בצורה המהירה והטובה ביותר עבור כל הנוגעים בדבר".

את המכרז המורכב ליוו ארבעה משרדי עורכי דין מטעם הבעלים: דן הלפרט, עידן זילברבוך, רויטל סולובי ואיה חכמון. את ישראל אירופה מייצגת בעסקה עו"ד עדי טל.