טרגדיה בנתניה: האם נפלה אל מותה, הבת התאבדה

9
335
צילום איציק בן שושן

שישה ימים לאחר שאישה בת 45 נפלה מהקומה ה-12 בעת שניקתה חלון,  בתה קפצה אל מותה מאותו החלון.

לנתניה און ליין – ksn נמסר, כי אביה וסבה של הצעירה (25) שהו באותה עת בבית. כשהבינו, כי בכוונת הצעירה לשים קץ לחייה, ניסו לפרוץ לחדרה. בני המשפחה, שעדיין יושבים שבעה על אם המשפחה, שכאמור החליקה אל מותה ביום ראשון האחרון, הזעיקו בבוקר יום שבת כוחות הצלה – תוך ניסיון לשכנע את הבת, שהייתה על אדן החלון, לרדת ממנו.

ניסיונות בני המשפחה לשכנע את הצעירה שלא להתאבד, עלו בתוהו. לכוחות מד"א ומשטרה שהגיעו למקום, לא נותר אלא לקבוע את מותה של הצעירה.

בני המשפחה, כאמור, יושבים בימים אלה שבעה בדירתם שבקומה ה-12 בשכונת עיר ימים, על האם שהחליקה אל מותה. המוות הטרגי של האם ארע ביום ראשון שעבר, בשעה שעסקה בניקוי אחד החלונות בדירה. האם איבדה את שיווי משקלה ונפלה. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ניסו להצילה. היא נמצאה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ניסיונות ההחייאה עלו בתוהו ונקבע מותה. בשעה שהחליקה אל מותה שהו בעלה ואביה בדירה. דבר מותה של האישה נודע להם משכנים, שדפקו בדלת הבית. ליד החלון ממנו נפלה נמצאו חומרי הניקיון בהם השתמשה.

9 תגובות

  1. עצוב עצוב :( שמע ישראל !!!! אבל עם כל הכאב והדכאון של אמא שלה היא עשתה טעות שהיא התאבדה חבל …. היא עוד צעירה ועל התאבדות בשמיים כבר אין רחמים :(

  2. עצוב עצוב :( שמע ישראל !!!! אבל עם כל הכאב והדכאון של אמא שלה היא עשתה טעות שהיא התאבדה חבל …. היא עוד צעירה ועל התאבדות בשמיים כבר אין רחמים :(

Comments are closed.