טיפול מהיר הציל חייו של חייל

1
225
הצוות הרפואי שהציל את חייו של החייל, צילום דוברות מחוז שרון-שומרון

חייל תושב כפר יונה, הסמוכה לנתניה, הגיע השבוע למרפאת קופת חולים כללית בכפר יונה. מצבו של החייל היה חריג והוא דיווח על גירוד בכל הגוף וקשיי נשימה הולכים ומתגברים.

החייל הופנה לאחיות והתקבל ללא המתנה. האחיות אלהאם וגלי קיבלו אותו מיידית והבחינו בבדיקה ראשונית, שהוא חיוור, מתקשה לנשום, מציג גרד מפושט בכל הגוף ולחץ הדם שלו נמוך.

ד"ר נטליה ארונוב , שהיתה במרפאה, הוזעקה לחדר האחיות. מהלך הבדיקה התברר, כי החייל פיתח תגובה אלרגית לאנטיביוטיקה שקיבל. החייל היה על סף חנק והצוות הרפואי טיפל בו במהירות וייצב את מצבו. לאחר שמצבו התייצב פונה החייל באמבולנס לבית החולים להמשך טיפול והשגחה. למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי הטיפול המהיר שקיבל החייל במרפאה הציל את חייו וכי מצבו טוב.

ד"ר ג'ומעה, מנהל מנהלת חפר של קופת החולים הכללית, מסר, כי "מרפאת כפר יונה הינה מרפאה מוכרת מאוד בכל האזור. תושבי כפר יונה יכולים להיות רגועים, כי במרפאת כללית ישנו צוות מקצועי, איכותי ושירותי. התושבים יודעים כי במקרה חירום אפשר לסמוך על הצוות הכולל עובדי משרד, רוקחים, אחיות ורופאים. אני גאה בצוות מרפאת כללית בכפר יונה על הטיפול מקצועי והמסור שהתקבל במקרה הזה ויודע כי הם מסוגלים להתמודד עם כל מצב ולתת טיפול מיטיבי ואף מציל חיים לכל הבאים בשערי המרפאה".

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן