דלג על המודעה

חדשות בנתניה – נתניה און ליין

חדשות בנתניה- בריאות וסביבה

בריאות וסביבה הם נושאים חמים תמיד, הנוגעים לכל אחד מאיתנו ומשפיעים על חיי היום יום. נושאים כמו מחלות עונתיות, חיסונים, שירותי בריאות חדשים הניתנים בעיר, וכן זיהום אוויר, איכות המים או תכנון והקמה של גנים אשר ישמשו כמעין ריאות ירוקות בלב העיר, כולם נושאים חדשותיים שיש בהם עניין מקומי.

חדשות בנתניה- חינוך וחברה

כל מי שיש לו ילדים, יודע עד כמה מערכות החינוך והחברה הן חלק בלתי נפרד מהחיים, למשך שנים רבות, מינקות ועד סוף התיכון. מידע הקשור לשינויים במועדים של תחילת הלימודים, חופשות, הקצאות של צוותים לבתי הספר, שביתות וגם פתיחה של מוסדות חינוך חדשים, כולם חלק מהחדשות האזוריות. בנוסף על כך, מרכזים קהילתיים, פעילויות חברתיות, מפגשי תושבים וניסיונות לשנות ולשפר אספקטים שונים הנוגעים לחיים בעיר, גם הם, מוצאים ביטוי, פרסום ותפוצה בחדשות בנתניה און ליין.

חדשות בנתניה- משפט ופלילים

סיפורים מעולם הפשע, סיפורי “שוטרים וגנבים”, היו מאז ומעולם מקור משיכה עבור בני האדם – גם בגלל ההנאה הפשוטה, הצהובה, וגם בגלל העובדה, שאנשים תמיד היו ויהיו צמאים לסיפור טוב, שיש בו אלמנטים של מתח וסכנה, שאיפה להגדרה ברורה של טובים ורעים ודרמה, אך גם כדי לקבל מידע על המתרחש בסביבת המגורים, ממה להיזהר, ממי להיזהר, מה קרה והיכן. בחדשות מקומיות, קיים גם אלמנט הריגוש והזעזוע שמתעוררים, לעתים, בעקבות היכרות עם גיבורי הסיפורים ועם זירת ההתרחשות. באמצעות החדשות המקומיות, ניתן לעקוב לאורך זמן אחר הליך משפטי ממושך שמסקרן מאוד את מי שמעורב או מכיר את פרטי המקרה והדמויות הקשורות לפרשה,לעומת ערוץ תקשורת ארצי, בו לא יהיה סיקור של אותו מקרה, מחוסר עניין ציבורי.

 

חדשות בנתניה- תרבות ופנאי

המאפיין הבולט של בני אדם בעולם המערבי בתקופתנו, הוא זמן חופשי ותרבות פנאי מפותחת ומתפתחת. מספיק לראות את כל תכניות הבישול המשגשגות, ערוצי האוכל ועיצוב הבית, חוגים למבוגרים, פתיחה של מרכזי גוף נפש, מוזיאונים, תערוכות, מופעים ובתי עינוגים למיניהם, כדי להבין עד כמה משמעותי עניין תרבות הפנאי בחיינו. חדשות תרבות חושפות בפני הקהל אמנים חדשים ותכנים חדשים ומעשירים, שלא היו נחשפים אליהם בדרך אחרת. בנוסף, למגזין תרבות יש תפקיד כלוח למידע, שאפשר לבדוק באמצעותו את פעילויות התרבות המתרחשות בכל יום, מה טיבן, היכן ומה העלויות שלהן. ככל שהמידע ממוקד יותר, כך הוא אפקטיבי יותר ופונה בדיוק להל היעד.

כל החדשות בנתניה- נתניה און ליין!

פורטל נתניה און ליין הוא מגזין אינטרנטי ייחודי, המספק תוכן לתושבי נתניה ואזור השרון, עם דגש על חדשות בתחומים שונים, ויצירת קהילה שיתופית, שתחת גג אחד, ממנפת קשרים חברתיים, עסקיים ותרבותיים, ליחסי שכנות מפרים ולחיים טובים יותר של כל אחד ובתוך הקהילה. נתניה און ליין הוא המקום להתעדכן בכל מה שקורה בחדשות בנתניה ואזור השרון.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.