דלג על המודעה

זכה ב-5 מיליון שקלים בלוטו ויצא לעבודה

צעיר בן 30, תושב השרון, זכה בחמישה מיליון שקלים בהגרלת הלוטו; הצעיר הגיע לאסוף את הפרס ולאחר מכן המשיך לעבודה כרגיל

זכה ב-5 מיליון שקלים בלוטו ויצא לעבודה

הזוכה בלוטו. צילום עידו דב

צעיר בן 30, תושב אזור השרון, לא ידע את נפשו מרוב שמחה כאשר גילה, שהטופס לוטו – לוטומטי, ששלח ב-29 שקלים, זכה בחמישה מיליון שקלים.

ביום חמישי האחרון הגיע הצעיר אל בית מפעל הפיס לקבל את כספי הזכיה. הזוכה המאושר סיפר, כי ארבעה ימים לאחר ההגרלה ניגש לבדוק את טופס הלוטומטי ששלח. לאחר בדיקה קצרה בישר לו העובד בדוכן הפיס באזור מגוריו, כי הוא זכה בפרס הגדול. הזוכה לא ידע את נפשו מרוב שמחה, מיהר לביתו, שמר, במהלך הלילה, את טופס הלוטו מתחת לכרית ולמחרת מיהר אל בית מפעל הפיס לאסוף את הפרס.

הצעיר, שעובד כעצמאי סיפר, כי בשנים האחרונות נאבק למען הצלחת עסקיו הפרטיים, שנחלו כישלונות: “בשנים האחרונות חלק מעסקיי הפרטיים כשלו, אבל עכשיו הגיעה הפתעה נעימה דווקא מכיוון לא צפוי. אני אשמח לחלוק בזכייה עם הקרובים אליי וגם אתרום מעשר לכבוד החג”.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נודע, כי לאחר שאסף את כספי הזכייה, יצא הצעיר המאושר מבית מפעל הפיס והמשיך ליום עבודה רגיל.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים