הרוג ופצוע בתאונת דרכים קטלנית בצומת ויתקין

4
487

בתאונת דרכים בין שני רכבים בצומת ויתקין נהרג צעיר; נהג הרכב הנוסף נפצע קל ; בוחני התנועה של משטרת מרחב שרון הוזעקו למקום ופתחו בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה

בשעות הערב המאוחרות של יום חמישי אירעה תאונת דרכים על כביש 4, בצומת כפר ויתקין, הסמוכה לנתניה. תאונת הדרכים אירעה בין מונית לרכב פרטי (חזית-צד). כתוצאה מהתאונה הרכב הפרטי המשיך בנסיעה והתנגש בעמוד.

כתוצאה מההתנגשות נפצע נהג הרכב הפרטי באורח אנוש. אמבולנסים של מד"א וצוותי איחוד והצלה הוזעקו למקום, אולם כל הניסיונות להחיותו עלו בתוהו והם נאלצו לקבוע את מותו של הצעיר. נהג המונית כבן 50 נפצע באורח קל וטופל במקום.

פראמדיק מד"א אייל גוטמן, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את שני הרכבים המעורבים בתאונה עם פגיעות. הרכב הפרטי התנגש בעמוד. בכיסא הנהג ישב צעיר כבן 23 עם פגיעת ראש, מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. הענקנו לו טיפול רפואי וניסינו לבצע בו פעולות החייאה, אך בשל מצבו הקריטי נאלצנו, בתוך זמן קצר, לקבוע את מותו".

עוד מסר גוטמן, כי "נהג המונית, גבר כבן 50, התהלך במקום וסבל מחבלה קלה בגפיים. לאחר בדיקה הוא החליט להתפנות לבית חולים עצמאית".

מהמשטרה נמסר, כי שוטרי תחנת שדות ובוחני אגף התנועה הוזעקו למקום ופתחו בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה.

4 תגובות

 1. נצחיה יעקב ז"ל, "נהרג אתמול בתאונת דרכים בצומת ויתקין". לנצח יחיה, הוויה אינסופית. יש דברים שלא נבין ולא נדע ואולי אין צורך להבין בכלל, רק לדעת ולבחור עכשיו, בעודנו חיים בגופנו הפיזי, כאן על האדמה.

  לא, לא בא לי שתהיה רק כותרת קצרה של שתי שורות באתרי האינטרנט, בהן כתוב שאתה "בן 25 או 23" ו"נהרגת אתמול בצומת ויתקין". כן בא לי להקדיש לך את הפוסט ומה שזה ייצור, זה ייצור. הרי שאתה קיים עדיין ותתקיים, גם אם אנחנו לא מבינים את זה ובמיוחד בליבם של אלה שהכירו אותך.

  אנחנו, הכרנו אתמול. לפחות ככל הידוע לי. טוב, לא ממש הכרנו, אולי לא בדרך המקובלת. ראיתי אותך כשזה קרה. התבוננתי בך וכל כך רציתי שתחיה. ככה זה ניסיון השליטה שלנו, שאנחנו לא יודעים מה קורה בתוכנית הגדולה של היקום… אז רציתי. הרבה אנשים רצו. אבל הגיע הזמן שלך…

  זה מוזר, איך אירועים שמתרחשים מול עינינו, לקרובים אלינו או לקרובי הקרובים אלינו, זה משפיע ומהדהד יותר. זה טבעי אני מניחה, אך עדיין מוזר. אולי בגלל זה יורדות הדמעות מעיני ורק שתדע שברגעים האחרונים שלך כאן (ובטח לפניי), בלי לדעת, הארת עוד קצת את העולם הזה, יצרת תובנות וזרעים להווה ולעתיד. אז מה אומרים עכשיו? לא בטוחה… היה ו "יש לך כנפי רוח" כעת, הייה שליו ומבורך בהמשך המסע שלך, היכן שהוא יהיה….

  ולכם שבחרו לקרוא את זה… תיקחו מה שתרצו מכאן או לא. אשתף את מה שאני מייחלת לי ולכם

  ~ שנדע קצת יותר על החייאה ומצבי חירום ואולי אפילו… קצת יותר אביזרים למצבי חירום באוטו. זה לא רק ל"זרים", אין לדעת מה יקרה. לא מתוך פחד, מתוך מודעות.
  ~ שגם אם לא למדתם החייאה ואם יש תאונה, תעצרו רגע, בחייאת. זה עשוי להציל חיים. לא שופטת אבל מאוד מוזר לי שהרבה אנשים היו בוחרים לנסוע הלאה ולהתקשר למדא. זכותכם, just saying.
  ~ שאם החלטתם לעצור, תישארו עם מדא על הקו ושיינחו אתכם או מישהו אחר באזור. שימו לב מי ומה באזור, ייתכן שיצטרכו את המידע הזה.
  ~ שנזכור ונכיר שיש לנו דופק ושאנחנו חיים, שנזכור לנשום
  ~ שנחייה את החיים במלואם, יותר שמחה, יותר הוויה, יותר נוכחות ומשמעות
  ~ שנבדוק ונשאל מה נרצה ליצור בחיים שלנו
  ~ שנזכור להיות, לחיות ולהבחין בין עיקר לטפל (כן, גם שהשגרה מתרחשת)
  ~ שתוסיפו מה שבא לכם.
  ~ שנזכור ששום דבר לא מובן מאליו והכל יכול להשתנות, ברגע.
  מאחלת לכולנו סופש שליו ושבת שלום
  הבה נחיה Fully

  "כי כוח עז בכם, יש לכם כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים.. אל תכחשו בם… דרשו אותם דרשו בני אדם ויימצאו מייד"

  https://youtu.be/PpJl81q149c

  • הי יעל
   רק שתדעי שהמשפחה של אוהב קראה את מה שכתבת ומאוד התרגשה…

 2. וואוו כמה קשה לחשוב על אבידה כזאת…לא הכרתי את אוהב באופן אישי אבל כן את המשפחה שלו. את הסבא האגדי בלפור ..את האבא רוני…האמא סיגלית הסבתא ז"ל זהבה….הדודים יאיר ועמרם. עכשיו אני מצטערת שלא זכינו להכיר את אוהב…הרי היינו בקשר טוב עם בלפור לפחות….בלפור ואבא שלי בני דודים..כמה צער וכאב יש במוות הזה של הילד היקר הזה….לא מובן….לא הגיוני….ומיותר כל כך מיותר…אחיי ואחיותיי היקרים אנא מכם….סעו בזהירות!!!!. ואילו אתה אוהב יקר….אין לי ספק שהגעת למקום שכולו טוב…שמור על אהובייך ואוהבייך משם.

Comments are closed.