דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

הפסטיבל הבינלאומי לליצנות מגיע

פסטיבל הליצנות של ישראל - הפסטיבל הכי מצחיק בישראל, חוזר בגדול לנתניה בפעם החמישית , לשלושה ימים מוטרפים בין התאריכים 14-16 באוגוסט; עשרות מופעי חוצות מהארץ ומהעולם, הצגות ליצנות מקוריות ואטרקציות שלא יותירו איש אדיש וללא חיוך

הפסטיבל הבינלאומי לליצנות מגיע

פסטיבל נתניה הבינלאומי לליצנות בישראל. צילום ארכיון נורית מוזס

הוא חוזר מלהיב יותר, מצחיק יותר, עשיר יותר ומרגש הרבה יותר. פסטיבל נתניה הבינלאומי לליצנות חוזר לנתניה בפעם החמישית, לאור ההצלחה הגדולה שסחפה את הקהל בשנים קודמות ומשכה עשרות אלפי מבקרים. בתאריכים 14 עד 16 באוגוסט, בין השעות 19:30 עד 22:30, יוצגו 23 מופעים מהארץ ומהעולם בחוצות העיר שימחישו כי ליצנות היא תיאטרון ותיאטרון רחוב איכותי, מצחיק ומפתיע.

פסטיבל הליצנות הבינלאומי בנתניה הפך בשנים האחרונות לאחד ממוקדי המשיכה של הקיץ בישראל. הפסטיבל חושף לקהל הרחב מבחר רחב של עולמות ליצניים ומוכיח שוב ושוב כי ליצן זה לא רק מסכה עם אף אדום, אלא תיאטרון ותיאטרון רחוב של ממש המתמקצע יותר ויותר עם השנים.

השנה יוצגו בו מופעים והצגות מקור שהופקו במיוחד לפסטיבל במהלכם ייהנו באי הפסטיבל מליצנים שיספרו סיפור דרך מעשי קונדס משעשעים שיצחיקו את הקטנים והגדולים, דרך קטעי משחק ותיאטרון חלקם עם מסר חשוב וחלקם דרך הבעת פנים בלבד. כיאה לליצנים, הלבוש, האיפור והתפאורה יהיו ססגוניים ומשעשעים. הפסטיבל מתאים לכל המשפחה ומספק חוויה ססגונית, מפתיעה, אינטראקטיבית ומלאת הומור. כל החוויה היא של קרנבל הומוריסטי ומפתיע במיוחד.

14-16/8 ימי שלישי-חמישי בין השעות 19:30-22:30 בכיכר העצמאות נתניה. כניסה חופשית.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים