דלג על המודעה

העיתון פנה; משרד התחבורה יסדר

בשורה לתושבי עמק חפר: בעקבות פניית העיתון תוחלף תחנת האוטובוס, השבורה והישנה, בצומת מעברות בתחנה חדשה; התחנה תוחלף בעוד כחודש

העיתון פנה; משרד התחבורה יסדר

התחנה המוזנחת בצומת מעברות

שבוע לאחר חשיפת פרשת “תחנות האוטובוס ההרוסות” בעמק חפר, הודיע משרד התחבורה לעיתון השרון שלי, כי חברת נתיבי ישראל תחליף בעוד כחודש את תחנת האוטובוס הישנה והשבורה הממוקמת בצומת מעברות.

בשבוע שעבר פרסם עיתון השרון שלי כתבה אודות מצבן המוזנח, בין השאר, של תחנת האוטובוס בצומת מעברות. מבדיקת העיתון עלה, כי המעוניינים לנסוע בתחבורה הציבורית באזור המועצה המקומית עמק חפר, נאלצים להמתין, לא פעם, בתחנות אוטובוס ישנות ומוזנחות.

כך גם תושבי קיבוץ מעברות והיישובים הסמוכים לה, אשר מגיעים מדי יום לתחנת האוטובוס בצומת מעברות. תחנת האוטובוס אשר הוקמה לפני כ-20 שנה, לא שופצה מעולם, כך על פי ותיקי הקיבוץ.

עיקר הביקורת הופנתה לעבר מועצת עמק חפר, שלטענת התושבים נקטה בסחבת וגלגלה את האחריות לעבר חברת אגד, ובהמשך הסכימה לסייע בשיפוץ – אם תתקבל פנייה מסודרת מקיבוץ מעברות.

בעקבות פניית השרון שלי למשרד התחבורה, נמסר כי “חברת נתיבי ישראל תציב במקום סככת אוטובוס כמקובל בכבישים הבינעירוניים, בעוד כחודש”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים