דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

הלמס: נתניה מובילה במספר האנשים המרוצים מהמגורים בה

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה, כי נתניה מובילה עם 82% בקרב בני 20 ומעלה אשר מרוצים מהמגורים בה; 65% נותנים אמון בתושבים באזור מגוריהם

הלמס: נתניה מובילה במספר האנשים המרוצים מהמגורים בה

צוקי נתניה. צילום באדיבות אדוארד שטרן

נתונים מפתיעים בסקר חברתי, לשנת 2014, שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ואשר פורסם בימים אלה ועוסק באיכות החיים באזור המגורים. מהסקר עולה, כי נתניה מובילה, על-פני ערים אחרות, עם נתון של 82%, בקרב בני ה-20 ומעלה, שמרוצים באופן כללי מאזור מגוריהם ומשערים, כי לפחות בחמש שנים הקרובות ימשיכו לגור בנתניה.

אחרי נתניה ממוקמת העיר רחובות עם 78%, תל אביב עם 75%, ראשון לציון עם אחוז פחות (74%) ואילו הערים ירושלים ורמת גן עם 73%. במקום האחרון ממוקמות הערים בת ים, בני ברק ובאר שבע עם “רק” 67% המרוצים באופן כללי מאזור מגוריהם.

מנגד עולה, כי שיעור המרוצים מהניקיון בעיר נמוך יותר ועומד בנתון הארצי על 65 אחוזים. בנתניה, 35% דיווחו על לכלוך וזבל ברחובות ובשטחים הציבוריים באזור מגוריהם. לעומת נתון זה, המעורבות גדולה יותר בקרב הציבור כשזה נוגע לבני נוער: 59% דיווחו על בני נוער משוטטים ברחובות באזור מגוריהם, בנתון זה נתניה מובילה בראש, בפער ניכר, לעומת ערים אחרות ברחבי הארץ. בנוסף, 22.6% דיווחו על שיכורים או אנשים המתנהגים בפראות במקומות ציבורים ו-אילו 16.7% דיווחו על הרס במקומות ציבוריים או פגיעה ברכוש פרטי.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים