דלג על המודעה

הישג לתלמידים: הוחזרו הטיולים השנתיים, השביתה הסתיימה

התלמידים ישובו ללימודים בעקבות הסכמה בין משרד החינוך לבין רן ארז; שבעקבותיה החל ממחר יוחזרו הטיולים השנתיים

הישג לתלמידים: הוחזרו הטיולים השנתיים, השביתה הסתיימה

צילום פוטוליה

“החזרנו את התלמידים לשבילים, השביתה מבוטלת” כך הודיעה הערב מועצת התלמידים הארצית לאחר שביתה בת יום אחד.  ההכרזה על סיום השבתת הלימודים התאפשרה בעקבות פגישה שהתקיימה היום (רביעי)  בין המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, יו”ר ארגון המורים, רן ארז ומנכל”ית משרד החינוך, מיכל כהן.

בפגישה הוחלט, כי ממחר יצאו תלמידי חטיבות הביניים והתיכוניים לטיולים שנתיים, זאת בעקבות הסכמה שהושגה בין הצדדים על פיה, במקרה של פגיעה במהלך טיול שנתי, תתכנס ועדה פנימית, אשר תחליט אם היתה רשלנות או לא. בנוסף תנתן לעבדי ההוראה המעורבים אפשרות לשימוע.

יו”ר ועד ההורים העירוני בנתניה, סמדר סגל, אשר תמכה באופן פעיל בתלמידים, מסרה הערב לנתניה און ליין – ksn: “אני שמחה שההורים בחרו לצדד במאבק צודק, תרבותי ודמוקרטי של התלמידים. מחמם את הלב לראות אותם מנצחים. כולנו יכולים לקחת דוגמא מנוער איכותי כזה. חוזרים לטייל אחרי שיעור אזרחות מושלם”.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. אינני מבינה מדוע המורים לא מוכנים לקחת אחריות . מורה שיוצא לטיול חייב לדאוג לתלמידיו כאילו היו בניו גם אם הם שובבים ושובבים מאוד. לא יתכן שמורה או מלווה יתנער מאחריות גם פלילית. טוב עשו התלמידים ששבתו והראו מה כוחו של קולקטיב,מה כח הביחד כמובן בדברים צודקים, והנושא אמנם טעון ולא פשוט.

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים