הישג לתלמידים: הוחזרו הטיולים השנתיים, השביתה הסתיימה

1
14
פיתוח מיומנויות לימוד - תיכון תל אביב (נתניה) הכנה לבגרות
צילום פוטוליה

“החזרנו את התלמידים לשבילים, השביתה מבוטלת” כך הודיעה הערב מועצת התלמידים הארצית לאחר שביתה בת יום אחד.  ההכרזה על סיום השבתת הלימודים התאפשרה בעקבות פגישה שהתקיימה היום (רביעי)  בין המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, יו”ר ארגון המורים, רן ארז ומנכל”ית משרד החינוך, מיכל כהן.

בפגישה הוחלט, כי ממחר יצאו תלמידי חטיבות הביניים והתיכוניים לטיולים שנתיים, זאת בעקבות הסכמה שהושגה בין הצדדים על פיה, במקרה של פגיעה במהלך טיול שנתי, תתכנס ועדה פנימית, אשר תחליט אם היתה רשלנות או לא. בנוסף תנתן לעבדי ההוראה המעורבים אפשרות לשימוע.

יו”ר ועד ההורים העירוני בנתניה, סמדר סגל, אשר תמכה באופן פעיל בתלמידים, מסרה הערב לנתניה און ליין – ksn: “אני שמחה שההורים בחרו לצדד במאבק צודק, תרבותי ודמוקרטי של התלמידים. מחמם את הלב לראות אותם מנצחים. כולנו יכולים לקחת דוגמא מנוער איכותי כזה. חוזרים לטייל אחרי שיעור אזרחות מושלם”.

תגובה 1

  1. אינני מבינה מדוע המורים לא מוכנים לקחת אחריות . מורה שיוצא לטיול חייב לדאוג לתלמידיו כאילו היו בניו גם אם הם שובבים ושובבים מאוד. לא יתכן שמורה או מלווה יתנער מאחריות גם פלילית. טוב עשו התלמידים ששבתו והראו מה כוחו של קולקטיב,מה כח הביחד כמובן בדברים צודקים, והנושא אמנם טעון ולא פשוט.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן