דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

היכל התרבות מכוון תיאטרון גם לצעירים

היכל התרבות בנתניה החליט להרחיב את ההיצע ולהביא לצד קלאסיקות, קומדיות ומחזמרים; היכל התרבות מכוון תיאטרון גם לקהל הצעיר

היכל התרבות מכוון תיאטרון גם לצעירים

סוליקא-סיפורה של נערה מטנג'יר, שנקרעה בין אהבתה לאמונתה. צילום אילן בשור

אהבה אסורה, אשכנזים מול ספרדים וגם צחוק בריא, נסרין קדרי, שלמה בראבא, ענת מגן שבו, נתן דטנר ורבקה מיכאלי הם רק חלק משורה של כוכבים, שיופיעו מעל במת היכל התרבות במסגרת עונת המנויים החדשה. לצד קלאסיקות והצגות העוסקות בשסע החברתי-ישראלי, גם קומדיות קלילות ומחזמרים שוברי קופות

הצגות בראש אחר: סיפור אהבה בין שתי נערות בפנימייה חרדית, סירובו של ניצול שואה קשיש (שלמה בראבא) מאירופה להכיר בשואה שעברו בני עדות המזרח ומרד שהוא מוביל, וסיפורה של סוליקא (נסרין קדרין), הנערה היהודית שנאלצה לבחור בין אהבתה לאמונתה – אלה הם רק חלק מהנושאים בהם יצפו אלפי מחזיקי חבילות המנויים לתיאטרון של היכל התרבות העירוני נתניה בעונת המנויים הקרובה 2018/2019

השנה, כך נמסר, הוחלט להרחיב את ההיצע לרוכשים מנוי או לבוחרים לרכוש כרטיסים להצגות. לצד הצגות המוגדרות כקלאסיקות והצגות העוסקות בשסע החברתי-ישראלי, יועלו גם קומדיות קלילות ומחזמרים שוברי קופות – בהם המחזמר סוליקא בכיכובה של נסרין קדרין.

מהיכל התרבות נמסר, כי “התיאטרון הרפרטוארי הפך בשנים האחרונות לאקטואלי יותר מאי-פעם, ולנו חשוב מאוד לאפשר גם לצעירים להתחבר לעולם המרתק הזה, לכן, השנה הוספנו הצגות, קומדיות וכמובן מחזמר המדברים גם לצעירים – זאת לצד קלסיקות, במסגרת הפעילות לשיווק ההצגות גם לצעירים, אנו מציעים מנוי ייחודי, שישלב לצד הצגות תיאטרון גם מופעי סטנד-אפ”.

כל ההצגות אשר יועלו מעל בימת היכל התרבות במסגרת סל המנויים הינן הצגות אשר זכו בפרסי התיאטרון. ברשימה החלקית: המחזמר שובר הקופות סוליקא, הקומדיה “סבוטאז”, המחזה “הסודות” העוסק בשתי נערות המגלות את משיכתן ומיניותן בפנימייה חרדית, הדרמה המשפחתית “עושה כרצונו” המציבה מראה על החיים בחסידות גור, “היורשת” בכיכובה של רבקה מיכאלי באחד הנושאים המטרידים יותר: ענייני ירושה, וכמובן קלסיקות בעיבודים חדשים כדוגמת “משרתם של שני אדונים” (בית ליסין) וכן “אותלו” מבית הקאמרי, בעיבוד חדש ומפתיע, בכיכובו של עמוס תמם.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים