דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

הוארך מעצר החשוד בהריגת רוכב האופניים

החשוד, חייל מצטיין תושב כפר יונה, טוען כי רוכב האופניים סטה ולא הוא; מיד כשפגע הזעיק עזרה וניסה לסייע

הוארך מעצר החשוד בהריגת רוכב האופניים

אילוסטרציה. צילום fotolia

מעצרו של תושב כפר יונה (19) הוארך הבוקר בחשד לכאורה להריגה, נהיגה בשכרות, סטייה מנתיב התנועה ונהיגה בקלות ראש. על פי החשד אתמול (שבת) בשעות הבוקר נהג החשוד ברכב פרטי בכביש 4 מדרום לצפון, לאחר בילוי לילי במסיבה במועדון ולאחר שתיית אלכוהול. החשוד סטה לשול ימין, התנגש חזית באחור ברוכב אופניים (34) תושב רעננה, שרכב במסגרת אימון ספורט. כתוצאה מההתנגשות נהרג רוכב האופניים.

פרקליטו של החשוד, עו”ד ארז מלמד, טען בדיון על הארכת מעצרו, כי רוכב האופניים סטה לפתע לנתיב השמאלי וכי הנהגת שנסעה אחרי החשוד ראתה אותו מנסה להימנע מפגיעה, אך לא הצליח. “מדובר בחייל מצטיין, נקלע בפעם הראשונה עם רשויות החוק. הוא התקשר ישר לכוחות ההצלה, התקשר למפקדיו בצבא”.

עוד טען עו”ד מלמד, כי “חברי מגיע עם בקשה למעצר בכותרת הריגה, הריגה על שום מה? אם יש ראיות לנהיגה בקלות ראש יוגש, אבל להציג כותרת של הריגה כי נהג בשכרות, מה יותר פשוט מאשר לעשות בדיקת ינשוף בשטח”.

החשוד טען בחקירתו, כי שתה לגימת בירה בשעה 01:00 אחר חצות “האם זו אינדיקציה לנהיגה בשכרות? ” שאל פרקליטו וביקש לשחררו ממעצר. שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אריאל ברגנר, לא נענה לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים והאריך את מעצרו ביומיים בלבד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים